Yazıtör Starter Evden Yazarak Para Kazanın

Bundan bir kaç sene önce, internetten para kazanma konusunda Türkçe kaynak hiç yoktu. Şimdi bu konuda hazırlanmış bir çok eğitim seti ve e-kitaplara rastlamak mümkün. Ben sizlere tüm bu kaynakları sıralamak yerine, en beğendiğim bir kaç kaynaktan bahsetmeyi doğru buluyorum.

Şimdi de piyasaya yeni çıkan ve çıktığı anda en çok satılan ürünler listesinde yerini alan bir eğitim setinden bahsetmek istiyorum. Yazıtör Starter, gerçekten bu alanda yayınlanmış olan en sade ama etkili bir eğitim setidir. Ben bu ürünün başarısını konuyu çok basit bir pencereden ele alarak insanlara sunmasına bağlıyorum.

Yazı Yazarak Kazanç Sağlamak için YAZITÖR Olun

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın!

Yazitör olmak için hiç bir eğitim gerekmez. Tüm bireyler Yazitör olabilir ihtiyacınız olan tek şey Yazitör STARTER.

Ev Hanımı mısınız? Masa başı bir ofiste mi çalışıyorsunuz? Öğrenci misiniz? Emekli misiniz? Evden yapılacak bir iş mi arıyorsunuz? İnternet üzerinden para kazanmak mı istiyorsunuz?

Iphone, ipad benzeri akıllı ve de rahat taşınabilir cihazınız mı var; otobüste, yolda, okulda, teneffüsde, molada makale yazarak kazanç sağlamak mı istiyorsunuz işte tam size göre bir iş.

Yazitör STARTER Neler içeriyor

Yazitör STARTER (Yazı yazarak gelir elde etmek isteyenler için Eğitim Seti) edindiğiniz vakit işte bu bilgilere erişeceksiniz.

 • Yirmi sekiz Sayfa Yeni Tanışanlar için digital Rehber
 • Kademe Kademe Yazitörlük nasıl olunur anlatımı ve pratikleri
 • Site-blog açımı,reklamlar-reklam yerleşimi
 • Kolay basit anlaşılır ifade diliyle sunum
 • Taktikler
 • Süpriz BONUSLAR Ve Süper Bonus
 • Ve çok daha fazlası..

Kaybedecek birşey yok! Ürünümüz % Yüz GARANTİLİDİR.

Yazitör Olup Çalışmak hakikaten epey kazançlı. Ben başka bir meslek yapmıyorum 3 tane çocuğum var ev hanımıyım. Yazitör becerilerini edindikten sonra eğitim setinde anlatılanları uygulamaya ve para kazanmaya başladım.Önceleri merak ve öğrenme heyecanından ötürü günde 3-4 saat internet üzerinde zamanımı geçiriyordum ama artık günde hemen hemen yarım saat – Bir saat makale yazarak kazanç sağlıyorum. (Fatma 12.12.2012)

Sıkça Sorulan Sorular

Yazitör Nedir?: Temel internet ve bilişim bilgilerini kullanarak makale yazma kabiliyetini paraya dönüştüren kişidir.

Neden Yazitör denkmektedir?:  Yapılmakta olan işin %90’ı yazı yazmak olduğu için bu isim kullanılmaktadır.

Yazitör STARTER Nedir?: Yazitörlük işi için başlangıç eğitim programıdır. Kısacası yazı yazarak para kazanmaktan bahsediyoruz fakat nereye yazı yazılacak? hangi konularda makale yazılacak? Söz konusu makaleleri bize kimler verecek? benzeri aklınıza gelen soruların cevabını Yazitör Starter Eğitim seti ile bulacaksınız.

Ödemeler Ne şekilde Olacak?: İlk önce belirtelim ki bu işte şahsi işinizin patronusunuz yani işi kendi adınıza yapıyorsunuz. Ödemeleri de kendi isminize banka hesap numarasına aylık düzenli şekilde alıyorsunuz.

Ödemeyi kim yapacak?: Ödemeler, hepinizin çok iyi bildiği, internet arama motoru olan Google tarafından yapılacak.

Anımsayacağınız gibi öğretmenlerimiz ilk okul ve ortaöğretim senelerinde kompozisyon yazdırıyordu, aslında bu çok önemli bir konu, siz cümlelerinizle hayata dair bir katkı sağlıyorsunuz, bir sanat yapıyorsunuz. Örneğin bir yemek tarifi bile yazıyor olsanız hayat sizden bir şeyler kazanıyor.

Evet işte GOOGLE da tüm dünyada ve de ülkemizde hemen herkesin tercih ettiği, bulmak istediğimiz her şeyi üzerinde aradığımız google ,sizin bu ürününüzün başka bir deyişle cümlelerinizin sözcüklerinizin değerini veriyor. İnternet üzerinde ortaya koyduğunuz makaleler, resimler tüm içerik google ın bilgi dağarcığına giriyor ve insanlar arama yaptıkları vakit bunlara ulaşabiliyorlar.

İşte Google da söz konusu içeriklerin değerini para olarak banka hesabımıza gönderiyor.Ne şekilde? Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konunun detayı öğretilmektedir.

yazarak-kazan-01

Ben Yazitör Eğitim programını indirdim ve de tanıdıklarıma da facebookdan ve e-mail ile öneriyorum. Sonraları Ürün sahibiyle iletişime geçtikten sonra da bu önerilerimden de kaznacağımı öğrendim. Şunu söylemeliyim ki insanlar hakikaten birşey bilmiyorlar. Halbuki ne kadar rahat ve basit şeylerle kazanç sağlanabiliyormuş. Tabi böyle söylüyordum ancak farkettim ki daha çok şey var yani Yazitör Starter gerçekten benim gözlerimi açtı ve çalışmaya başladım. (Işıl Başvur)

Yazıtör Starter sitesini incelemek için tıklayın!

Yazarak Para Kazanmak

Yazıtör Starter eğitim setini bu şekilde özetledikten sonra sizlere çok önemli bir iki şeyi daha söylemek istiyorum. İnternetten para kazanma konusunda sizlere daha önce bahsettiğim ve bu konuda en kapsamlı ve en profesyonel olarak hazırlanmış olan Goomass eğitim setini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Goomass setini incelemek ve ücretsiz bonuslarını indirmek için tıklayın.

Yazarak para kazanma konusu ilginizi çektiyse ve bu konuda çalışmak istiyorsanız işiniz çok yarayacak olan The Best Spinner programını da mutlaka incelemenizi öneririm. Bu programla yazmış olduğunuz yazıları özgünleştirerek çoğaltabilir ve farklı platformlarda kolayca yayınlayarak kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Türkçe yazılarınızı nasıl özgünleştireceğinizi anlattığımız videoyu izlemek için burayı tıklayın.

Paylaşmak Güzeldir :)

2 thoughts on “Yazıtör Starter Evden Yazarak Para Kazanın”

 1. Yazitor starter hakkında bilgi alicaktim maddi giderimiz sadece eğitim seti ne verdiğimiz 40 tl mi yoksa başka giderler oluyor mu bu ise başladığımız da bi vergi falan oluyor mu bide bilgisayar şart mi telefondan da calisilabilir mi

  1. Hülya Hanım Merhaba,
   Aslında teorik olarak hiç para harcamadan da internetten para kazanmanız mümkündür. Yazı yazma işini öğrendikten sonra Google’ın ücretsiz blog servisi olan blogger’dan ücretsiz bir blog açıp zaman içerisinde blogunuza trafik çekerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak az bir para harcayarak bu işi biraz daha profesyönel hale getirebilirsiniz. Mesela daha karizmatik duran bir domain satın alıp wordpress tabanlı bir web sitesi kurabilirsiniz. Telefonla da bu işi yapabilirsisniz ama kolay yazı yazabileceğiniz bir tablet ya da bilgisasyarınız olursa daha rahat edersiniz. Yazıtör starter eğitim setini inceleyerek bu konularda daha ayrıntılı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.