Yazı Yazarak Gelir Elde Edin

Evden Yazı Yazma işi. Boş vakti çok olanlar, Ev Hanımları, Emekliler, Öğrenciler v.s fazla söze gerek yok tüm bireyler yapabilir Yapmanız gereken Yazı Yazmak Gibi Basit Bir eylem… Evden İnternet üzerinden Yazı Yazarak Para Kazanmak İstemez misiniz?

Hayatımın En Sıkıntılı Günleri başlamıştı. Evliliğimizin ilk yıl dönümü sonrasında oturdum ve düşündüm Şaka Bitti. Hakikaten sorumluluğumun omuzumdaki yükünü kavrıyordum. Evlilik, çocuk, hayat şartları.. bir şeyler yapmam gerekir dedim kendi kendime..

Evet, eşim işe gidiyordu ama ben evden çalışmak ve düzenli kazanç sağlamak için birşeyler yapmalıydım. İnternetten bir takım şeylere bakıyordum fakat önümde işe yarar bir rehber olmadığı için ister inanın ister inanmayın daha çok vakit harcamaktaydım.

Bir süre sonra bir dostum bana sen henüz ilk kez başlıyorsun, internette fazla dağılma, zamanını boşa harcarsın dedi. Gerçekten de doğruydu. Ve bana temel düzey için yapılması gerekenleri gösterdi. Evet, basitti ve öğrettiklerini uyguladım ve şu anda günde sadece yaklaşık Kırk beş dakika (bazı günler hiç ilgilenmiyorum ara sıra bir iki saat çalışıyorum kendime göre) çalışarak çok kısa sürede para kazanmaya başladım ve ayrıca bana göre oldukça iyi bir kazanç sağlıyorum.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Evet, Şimdi arkadaşımın bana öğrettiği şeyleri Yazitör Starter ismiyle göstererek herkese bu işi öğretiyor. Konuyla ilgili hazırladığı video ve de bilgiler aşağıda.. Bundan böyle bir yazıtör olarak kendi işimin patronuyum. Herkes yazarak internetten para kazanmayı öğrenebilir. Benden bu kadar hoşcakalın. Fatma..

yazarak-kazanmak-05

Evden çalışmak isteyenler, Boş zamanı olanlar, Ev Hanımları, Emekliler, Talebeler, Memurlar, herkes yapabilir. Yapacağınız Yazı Hazırlamak Kadar Kolay Bir iş.. Evden İnternetten Yazı Yazarak Gelir Elde Etmek İstemez misiniz?

Allah(c.c.) kafamdan geçenleri biliyor yıllarca şahsi defterime pasta tariflerimi yazmıştım. Kendi kendime diyordum o kadar tarif yazdım. Bir çoğunu da yapmıyorum boşa gitti diye.. Şimdi o kadar çok işime yaradı ki acayip kazanç ve zaman tasarrufu ettim. Ayşegül Bulan(17.01.2013)

İŞTE Yazitör STARTER Eğitimiyle hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Yazitör STARTER Neler içeriyor;

 • İçerisinde bulunan dijital döküm ile
 • Web site blog kurma-reklamlar-reklam yerleştirme
 • Yavaş yavaş makale yazarak gelir sağlamak ne şekilde olunur anlatım ve ayrıca uygulamaları
 • Basit kolay anlaşılır, düzenli olarak elinizin altında bulunacak bir sunum
 • BONUSLAR ve ipuçları ve de daha fazlası..

Esasen Yazitör Starter E book Eğitimini 89 tl satmayı düşmekteydim ama gerçekten elinizin altında düzenli bir rehber olsun ve de güvenilir şekilde gelir sağlamaya çalışan insanlara destek maksadıyla indirim uygulayarak düşük bir fiyata indirdim.

Yazıtör Starter eğitimini incelemek için tıklayın!

Yazitör nedir? Yazitör olmak bir meslektir. Ve ayrıca bunu yaparken de farklı bir başka masraf yok gider söz konusu değildir. En avantajlı kısmı aylık 1000 tl ye günde 10 saat muhasebeci olarak çalışıp yol parası giyim ve de öbür masraflarla zaten aylık üç yüz tl si kayboluyor. Artık ayrıca Yazitörlük yapıyorum. Sadece mesai saati içerisinde kendime vakit çıkarıyorum işte bu mesleği yapıyorum hem de daha çok çalışıyormuş gibi gözüküyorum. Şimdi çift maaş gibi oldum artık işime de daha bir mutlu geliyorum.. İzmirden Sevilay (Muhasebe)

Yazıtör Starter Eğitim Setini İndirmek İçin Tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir :)

2 thoughts on “Yazı Yazarak Gelir Elde Edin”

 1. ben de bu işi yapmak istiyorum mail adresimden bana ulaşabilirmisiniz. öğretmenim. ek şe ihtiyacım var

  1. Merhaba ümmü, yazarak gelir elde etmek, internetten para kazanmanın en temel ve kolay yollarından biridir. İşleyiş olarak genel prensip belli konularda yazılar yazarak bunları sitenizde veya sitelerinizde yayınlayarak Google ve diğer arama motorlarından organik yani ücretsiz ziyaretçi trafiği çekmektir. Sitenize veya ücretsiz açabileceğiniz bloglara bu yolla trafik çektikten sonra, isterseniz Google Adsense gibi reklam programlarından tıklama başına para kazanabilir, isterseniz bir affiliate programına katılarak satıştan komisyon kazanmak suretiyle gelir elde edebilirsiniz.
   Yazarak para kazanmanın bir başka yolu da, Bionluk gibi sitelerde oluşturabileceğiniz ücretsiz ilanlarla başkaları için yazı yazabilir ya da yazdığınız yazıları başkalarına satabilirsiniz.
   Kısacası eğer yazı yazma konusunda beceriniz varsa, bunu internet üzerinden kolayca paraya çevirmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.