Yayın İlkeleri

İnternet dersleri.net sitesi T.C anayasasında suç sayılan konularda yayın yapmaz ve konusu suç teşkil eden yazı ve yorumları yayınlamaz.

İnternet dersleri.net sitesi tarafsızdır. Hiç bir siyasi parti, cemaat, grup veya örgütün siyasî, ekonomik veya ideolojik çıkarlarını gözetmez.

Sitemizde insanları aldatmaya yönelik hiçbir yazı ve yorum yayınlanmaz. Ayrıca sitemiz, Google kalite yönergelerine uymaktadır ve ilerleyen zamanlarda da uymayı taahhüt eder. Bu çerçevede sitemizde insanları ve arama motorlarını kandırmaya yönelik spam uygulamaları bulunmamaktadır.

İnternet dersleri.net yayınlarında kişilik haklarına saygı gösterir. Kişiler hakkında onur kırıcı, küçük düşürücü ve aşağılayıcı yayınlar yapmaz. Kişiler bedensel özellik ya da eksikliklerinden ötürü aşağılanmaz, espri konusu yapılmaz. Kişiler, özel yaşamları nedeniyle yargılanamaz ve sadece fikirleri ve mesleki icraatları noktasında ele alınırlar.

İnternet dersleri.net sitemiz, Youtube.com sitesindeki bazı videolardan paylaşımlar yapar. Youtube.com sitesiyle internet dersleri.net sitesi arasında hiçbir ortaklık yoktur.

Web sitemizde doğrudan ürün ve hizmet satışı yapılmamaktadır. Web sitemizde zaman zaman reklam ve ürün tanıtımları yapılmaktadır. Bu ürün ve hizmetlerden web sitemiz sorumlu tutulamaz.

İnternet dersleri.net sitemiz, çocukların gelişimi olumsuz etkileyecek yayınlar yapmaktan kaçınır. Bu noktada yazınsal ve görsel içeriğin seçiminde dikkatli davranır.

Web Sitemiz, İnternet’te bulunan çeşitli sitelere ve sayfalara link vermektedir. Link verilen sayfaların içeriğinden internet dersleri.net sorumlu tutulamaz.

İnternet dersleri.net sitesinin yayın dili Türkçe’dir. Yayın dili olan Türkçe’nin tüm dil kurallarına uyulması ve Türkçe en doğru şekilde kullanılmasına özen gösterilmektedir.

Gizlilik ve mahremiyete saygı çerçevesinde, ücretsiz e-mail abonelik sistemiyle yazılarımıza abone olan ziyaretçilerimizin bilgileri, üçüncü şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. E-mail abonelik sistemi Google’ın feedburner sitesinin ücretsiz bir hizmeti olarak sağlanmaktadır.

Web sitemizdeki yazıların her hakkı saklıdır. Yazılarımız izinsiz ve kaynak gösterilmeden hiçbir yerde yayınlanamaz. Sitemize ait yazıları izinsiz ve kaynak göstermeden yayınlayanlar hakkında yasal işlem yapılabilir.

İnternet Dersleri.net

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.