Socrates Premium WordPress Teması

WordPress ile web siteleri ve bloglar yapıyorsanız, web site ya da blognunuz için uygun bir tema bulmanın ne kadar zor ve zaman alıcı bir iş olduğunu biliyorsunuz demektir. Özellikle web sitenizin konusuna ve kişisel tercihlerinize uygun, seo uyumlu, sade, şık ve kullanışlı olmasına dikkat etmeniz gerektiğini göz önüne alırsak wordpress için güzel bir tema bulmak sizin için bir çile haline gelebilir. Hele bir de wordpress ile birden çok web sitesi yapmışsanız, her biri için bu süreci yeniden yaşamak dayanılır gibi değildir.

Şimdi sizlere, kısa bir süre önce internette rastladığım bir wordpress temasından bahsetmek istiyorum. Bu tema, sizin tüm wordpress bloglarınız için farklı tasarımlarla kullanabileceğiniz ve bundan böyle tema arayışınıza son verecek harika bir temadır. Socrates Premium wordpress temasının videosunu izlediğimde gerçekten hayrete ve heyecana kapıldım. (Videoyu izlemek için burayı tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi 10 min demo video yazan yeri tıklayın)

Socrates wordpress teması, seo uyumlu, harika ve basit görünümleri, adsense ayarlar hazır, 2 stunlu ya da 3 stunlu olarak kullanılabilmesi, ayarlanabilir navigation bar, no follow linkleri ve daha birçok faydalı özelliğiyle dikkat çekiyor.

Ben de tüm wordpress bloglarım için en kısa zamanda bu temayı indirip kullanacağım. Kendim kullanmadan önce sizlere burada bahsetmek istedim. Bu temanın videosunu izlediyseniz zaten baha hak vereceksiniz. Şimdi Socrates Premium WordPress temasını biraz daha yakından tanıyalım.

Socrates Premium WordPress teması, mükemmel bir blog ya da web sitesi yapmak isteyenler için harika bir temadır.

Hazır web sitesi yapmak isteyen internet pazarlamacıları ve webmasterlar Socrates Premium wordpress temasının neredeyse sınırsız olan seçeneklerine ve böylece, aslında tek bir wordpress temasının diğer bütün web sitelerine uygulanabilir olmasına hayran kalmaktadırlar. Socrates temasının bu özelliği sayesinde herkes kendi sitiline, pazarlama yaptığı alana (niche) ve kişisel tercihlerine göre web sitelerini farklı görünümlerde dizayn edebilir ve özelleştirebilir.

Socrates WordPress teması internet uzmanları ve pazarlamacıları tarafından tasarlanmıştır. Bu uzmanlar internetten para kazanmak isteyenlerin ihtiyaçlarını çok iyi bilmektedirler. Böylece, internette blog yazarak, ürün tanıtarak ya da adresnse reklamlarından para kazanmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dakikalar içinde çok çabuk bir şekilde özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir bir wordpress teması tasarlamışlardır.

Affiliate marketing ile internetten para kazanan internet pazarlamacılarının (satış ortaklarının) seçmiş oldukları alana (niche) göre kullanabilecekleri 220 den fazla header logodan seçerek kullanabilecekleri gibi, kendi tarasladıkları headerlari de temaya çok kolay biçimde entegre edebilirler. Tema, ilk kullanım için optimize edilmiş ve hazır durumdadır. Temayı indirdikten dakikalar sonra web siteniz harika bir görünüm ve işlevsellikle kullanıma hazır olacaktır. Ayrıca müşteri destek için harika bir forum hizmetleri verilmektedir.

Socrates WordPress teması sosyal medya gurusu ve uzmanı olan Dan Nickerson ve Joel Comm tarafından tasarlanmıştır. Socrates wordpress teması bu iki uzman tarafından herkesin binden fazla eşsiz tasarımı kolayca ve çabucak sadece dakikalar içinde oluşturmasına izin verecek şekilde üretilmiştir. Aslında bu kadar seçenek ve farklı görünümlü web site oluşturabileceğiniz bir wordpress teması, muhtemelen sizin ihtiyaç duyacağınız son wordpress teması olacaktır.

Socrates Premium WordPress Temasının Özellikleri

Bu kadar çok özelliğe sahip ve aynı zamanda bu kadar kolay kullanımlı bir wordpress teması görmediniz. Socrates WordPress Temasının sahip olduğu bazı özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Custom Header Design System (Özel  header tasarlama sistemi)
  • 220 den fazla alana (Niche) uygun header
  • 1000 nin üzerinde tasarım kombinasyonu
  • Seo uyumlu wordpress teması
  • Sosyal medya slayt bağlantıları hazır
  • Hazır Satış sayfa temaları
  • Wordpres teknikleri ve eğitimi bonusu
  • İnternette pazarlama eğitim videoları bonusu

Şimdi buraya tıklayarak Try It Free! Yazan yerin altındaki bölüme isim ve mail adresinizi yazarak Socrates WordPress temasını indirip 7 günlük deneme sürümünü test edebilir, bu harika temayı daha yakından tanıyabilirsinz. Socrates temasını tek bir wordpress blogunuz için kullanmayı düşünüyorsanız 47 dolar ödüyorsunuz.

Eğer temayı sınırsız sayıda blogunuz için kullanacaksanız sadece 77 dolar ödemeniz yeterlidir. Ayrıca temayı kullanıp da memnun kalmazsanız 60 günlük para iade garantisi vardır. Yani hiç endişe etmenize gerek yoktur. Gözünüz kapalı olarak bu temayı alıp kullanabilirsiniz. Socrates temasını indirmek için burayı tıklayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

En İyi WordPress Hosting

5 Dakikada Otomatik WordPress Kurulumu

Paylaşmak Güzeldir :)

One thought on “Socrates Premium WordPress Teması”

  1. Geri bildirim: oyyla.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.