para-tube-sistemi-video-pazarlama

Para Tube Sistemi ile Google Birinci Sayfada Çıkmak

Bir önceki yazımızda Explaindio programıyla video nasıl yapılır konusundan bahsetmiştik. Aslında böylece video pazarlama (video marketing) konusuna da bir giriş yapmış ve videoların reklam ve pazarlama açısından önemini de vurgulamış olduk.

Çok pratik bir şekilde, ilgi çekici ve etkileyici animasyon tanıtım videolarını nasıl yapacağımızı öğrendiğimize göre, şimdi onları Youtube’u kullanarak Google’dan nasıl ücretsiz trafik çekebileceğimizden bahsederek devam edelim.

Muhtemelen fark etmişsinizdir, Google’da arama yaptığınızda, reklam bölümlerinin dışında yani organik arama sonuçlarının arasında çoğu zaman bir ya da daha çok video görüntülenmektedir (aşağıdaki resimde olduğu gibi). İşte bize lazım olan tam da budur. Normalde Google birinci sayfada çıkmak için, çok kaliteli makaleler yazıp, belirli anahtar kelimelerdeki rekabet oranına göre yazınıza bir çok kaliteli backlink almak ve uzunca bir süre beklemek gerekmektedir.

google-birinci-sayfada-çıkmak01

Ama videolar, metin içeriklere göre çok hızlı ve kolay bir şekilde Google birinci sayfada çıkmak için daha elverişlidir. Bunun için doğru teknikleri kullanarak bir video hazırlayıp onu gereğince optimize etmek yeterlidir. Para Tube Sisteminin örnek videolarını izlerseniz, özel tekniklerle hazırlanıp Youtube’a yüklenen videoların 15-20 dakikada nasıl Google birinci sayfada çıktığını görebilirsiniz.

Elbette, Youtube’a her yüklenen video Google birinci sayfada çıkacak diye bir şey yok. Biraz önce de belirttiğim gibi bazı özel teknikler kullanarak video optimizasyonu yapmak gerekiyor. Video optimizasyonu derken, önce küçük bir anahtar kelime araştırması yapıp kolay yükselebileceğimiz uygun rekabet koşullarına sahip anahtar kelimeleri belirlemek gerekiyor. Bu kelimelerde birinci sayfada çıkmak gerçekten çok hızlı gerçekleşiyor. Rekabet oranı orta ve yüksek olan kelimelerde de Google birinci sayfada çıkmak mümkük elbette. Ama biraz daha uzun bir zaman ve çalışmayı gerektiriyor.

Para Tube Sistemi Nedir?

para-tube-sistemi-video-pazarlamaPara Tube Sistemi, Türkiye’de ürün sahipleriyle satış ortaklarını bir araya getiren ilk online gelir ortaklığı platformu olan Xticaret sitesinin kurucusu Musa Erdoğmuş tarafından geliştirilen bir eğitim setidir. Bu eğitim setinin temel amacı, ücretsiz trafik kaynağı olan Google ve Youtube birleşimini etkili kullanarak internetten para kazanma olayını öğretmektir.

Sistemin işleyişi aslında gayet basittir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, internetten ücretsiz trafik çekmenin en temel yolu Google arama sonuçlarından ziyaretçi kazanmaktır. İnsanlar Google’da arama yaptıklarında büyük oranda ilk sayfadaki arama sonuçlarına tıklamakta, diğer sayfalara nadiren yönelmektedirler. O halde Para Tube Sistemi ile, Youtube videolarının Google birinci sayfaya çok hızlı gelmelerinin gücünü kullanarak çok başarılı sonuçlar sağlayabiliriz.

Bildiğiniz gibi Google, videoları çok sever. Özellikle de Youtube videolarını çok sever. Çünkü Google birkaç sene önce Youtube sitesini satın almıştı. İşte bu sistemi kullanarak bir sürü odaklı ziyaretçiye ulaşabilir ve satışlarınızı arttırarak güzel para kazanabilirsiniz. Bunun için gerekli olan bilgileri, Para Tube Sistemi ile öğrenebilirsiniz.

Para Tube Sisteminde Ne Öğreneceksiniz?

Bu eğitim paketinde, Musa Bey’in bizzat hazırlayıp anlattığı eğitim videoları bulunmaktadır. Bu videolarda öncelikle, internetten para kazanabileceğiniz ürünleri nereden ve nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Yani önce online satış ortaklığı ile başkalarının ürünlerini tanıtarak komisyon kazanabileceğiniz ürünleri belirliyoruz. Tabi eğer kendi ürün ve hizmetlerinizi satarak para kazanıyorsanız, bunları daha çok insana tanıtmak için de bu sistemi kullanabilirsiniz.

Daha sonra, belirlediğiniz ürünleri tanıtacağınız videoları nasıl bulabileceğinizi ve mevcut videoları çok kolay ve ücretsiz olarak nasıl convert edip kendinize göre değiştirebileceğinizi ayrıntılı olarak öğreneceksiniz. Bunun için gerekli olan programları ücretsiz olarak nasıl bulacağınız da eğitim videolarında ayrıntılı olarak paylaşılıyor.

Sonraki süreçte, Para Tube sisteminin en can alıcı bölümü olan, hazırladığınız videolara ince ayar vermeyi öğreneceksiniz. Piyasada çok bilinmeyen bu ince ayar bilgileriyle Youtube ve Google, videonuzu daha fazla sevecek ve arama sonuçlarında zirvelere taşıyacak.

Videolara özel ayarları yaptıktan sonra, Youtube’a yükleme sırasında dikkat etmeniz gereken bazı noktaları da bu eğitim programında öğreneceksiniz. Böylece kolay kelimelerde, bir saatten daha az bir sürede amacınıza ulaşabileceksiniz.

Daha zor kelimelerde, yani rekabet oranı orta ve yüksek kelimelerde başarı sağlamak için ihtiyacınız olan özel linkleme stratejilerini de bir sonraki bölümde öğreneceksiniz. Para Tube sisteminde buna video güçlendirme işlemleri adı veriliyor. Son olarak geriye, hazırladığınız video kampanyalarını izlemek ve performanslarını arttırmak için yapmanız gerekenler kalıyor.

Özetlemek gerekirse Para Tube sistemi; ister ürün sahibi olsun isterse satış ortaklığı yapanlar olsun, internetten para kazanmak isteyen herkesin bilmesi gereken teknikleri öğrenebileceğiniz bir eğitim sistemidir. Bu özel teknikler bir e-kitap şeklinde değil, direk olarak uygulamalı videolu anlatımlarla paylaşıldığı için öğrenilmesi ve uygulanması çok kolay bilgilerden oluşuyor. Üstelik şimdi Para Tube sistemine indirimli fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Para Tube Sistemini İncelemek için burayı tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir :)

3 thoughts on “Para Tube Sistemi ile Google Birinci Sayfada Çıkmak”

    1. Site kapanmış, programın satışı bitmiş olabilir. Bu sistemin temelinde youtube seo teknikleri yatıyordu. Videoları youtube kanalınıza yüklerken açıklamaları anahtar kelimeleri araştırıp doğru girmek, kanalı iyi optimize etmek ve sonrasında da sistemli olarak videolar için backlink çalışması yapmak önemlidir. Bu şekilde iyi optimize edilmiş youtube videoları bazı anahtar kelimelerde direk olarak Google aramalarında ilk sayfada çıkabiliyor. Konuyla ilgili internette araştırma yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.