e-öğrenme-uzaktan-eğitim

Online Uzaktan Eğitim Çözümleri İle Şirket İçi Verimlilik Artışı

İşletmelerde verimlilik artışını sağlamanın en etkili yollarından biri de şirket içi eğitimlerdir. Ancak geniş bir sahada faaliyet gösteren, çalışan ve bayi sayısı fazla olan (bankalar ve GSM şirketleri vs.) firmaların tüm çalışanlarını bir çatı altında toplayıp eğitim faaliyeti düzenlemeleri oldukça zordur. Tam bu noktada uzaktan eğitim çözümleri, şirket içi eğitim faaliyetlerini kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren bir unsur olarak oldukça yaygın bir şekilde uygulanmaktadır.

Şirket İçi Eğitimlerde Online Uzaktan Eğitim

Artan rekabet ortamında firmalar verimlilik seviyelerini arttırmak, inovatif bir üretim anlayışıyla içinde bulunduğumuz bilgi çağında her zaman bir adım ilerde olmak adına nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyarlar. Vizyon sahibi büyük firmalar, çalışanlarını sürekli bir öğrenme sürecine tabi tutarak şirket içi nitelikli iş gücünün her zaman güncel ve alanında farkındalık sahibi olmasını sağlamayı amaçlarlar.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi geniş bir sahaya yayılmış olan ve çok sayıda çalışanı istihdam eden işletmelerin, uzaktan eğitim konusunda uzmanlaşmış olan firmalardan destek alarak en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağladıkları görülmüştür. E-öğrenme konusunda uzman olan Hi Learning, uzman personeli ve tecrübesiyle online uzaktan eğitim alanında en etkili çözümleri sunma konusunda iddialıdır.

Eğitim Yönetim Sistemi Nedir?

Hi Learning Management System (HiLMS), kurumsal eğitim süreçlerinizi kolaylıkla planlamanızı, takip etmenizi ve raporlamanızı sağlar. Kullanıcı dostu ara yüzü, insan kaynakları yönetim sistemlerine olan entegrasyonu ve SCORM standardıyla, manuel işlemlerinizi ve muhtemel hataları minimuma indirerek, verimli çalışma imkanı sunar. Öğrenme tutkusu ile aranıza, zaman ve mekan gibi unsurların girmesini istemediğimiz için tüm çözümlerimiz gibi HiLMS de mobil uyumludur ve aplikasyonu mevcuttur.

e-öğrenme-uzaktan-eğitim

Hi Learning Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde çalışanlarınızın gelişimini; sürükle-bırak yöntemiyle saniyeler içerisinde sisteme yükleyebilir; sınırsız video (mp4), Word, Power Point ve PDF tipi dokümanlarla eğitim süreçlerini destekleyebilirsiniz. Hatta, HiLMS’in gelişmiş araçlarıyla, kendi etkileşimli e-öğrenme videolarınızı bile oluşturabilirsiniz. E-eğitimlerin yanı sıra, ölçme & değerlendirme yapabileceğiniz sınavlar ve anketler hazırlayabilirsiniz.

Hi Learning, firmanızın ihtiyacı olan eğitimleri; animasyonlu ve etkileşimli bir şekilde ürettirip çalışanlarınıza sunmayı tercih ediyor. Hi Learning özellikle motion grafiklerle zenginleştirilmiş eğitimleri oyunlaştırma ve mobil uyumlu içerikler üretme konusunda oldukça etkilidir. Siz de şirket içi eğitimleriniz için teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak e-öğrenme ve uzaktan eğitim içeriyle ilgileniyorsanız, sizin için Hi Learning eğitim çözümlerini incelemek adına eğitim kataloğu sayfasını inceleyebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.