yıllık mezuniyet

Öğrencilik Yıllarınızı Saklamanın En Anlamlı Yolu

Öğrencilik yılları, insanın hayatında çok özel bir yeri olan bir zaman dilimidir. Üniversiteden mezun olduktan sonra ilk olarak bir iş bulup çalışmaya başlarsınız. Sonra evlenir çoluk çocuğa karışırsınız. Yoğun hayat temposunda yorulduğunuz zamanlarda, yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturan şey ise öğrencilik döneminizden hatıra kalan öğrenci yıllığıdır.

En güzel anılarımız, sevdiğimiz arkadaşlarımızın fotoğrafları ve yıllar önce yazılmış duygulu ve bir o kadar tatlı yorumlar, sizi alıp hayatınızın en güzel yıllarında küçük bir gezintiye çıkarır.

yıllık mezuniyetEğer mezuniyetiniz yaklaştıysa ve henüz bir yıllık yaptırmadıysanız, bir an önce yaptırın derim. Okul bittikten sonra, en güzel hatıralarınızın kaybolup gitmesini istemezsiniz değil mi? Sadece üniversite öğrencileri için söylemiyorum. Üniversiteye hazırlık yapan liseli arkadaşlar da mutlaka bir lise yıllığı yaptırmalıdır. Ayrıca kendiniz için yaptırabileceğiniz bu anlamlı hatırayı, sevdikleriniz için bir hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Şimdi gelelim, kaliteli ve kalıcı bir yıllık yaptırmak isteyenlere tavsiyemize. Öncelikle bu işi bir kere yapacaksınız ve ömür boyu saklayacağınız harika bir hatıraya sahip olacaksınız. Bu yüzden sıradan bir fotoğrafçıya gidip, birkaç basit fotoğraf çekimi ile bu önemli hatıranızı mahvetmeyin. Bu işi uzmanına bırakın ve KitapFabrikasi.com sitesini ziyaret ederek yıllık mezuniyet çeşitlerine mutlaka bir göz atın.

Yıllık hazırlama konusunda son derece deneyimli bir ekip size en iyi ve en hızlı hizmeti uygun fiyatlarla sunuyorlar. İstanbul içi fotoğraf çekim hizmeti veriyorlar ve bunun için ayrıca masraf yapmanıza gerek yok. Sitede online olarak yıllık paneline giriş yapıp yazıları ve fotoğrafları cep telefonundan bile girip ön izlemesini yapabiliyorsunuz. Yıllığınıza son şeklini verip ön izlemesini onayladıktan sonra ürünü ücretsiz özel hediyelik saklama kutusuyla birlikte alıyorsunuz. Bir birinden şık ve modern andaç örnekleri, yaptırmak istediğiniz hatıra için ilham verecektir.

yıllık andaç

Hediyelik ve hatıralık baskılı ürünler tasarlayıp, satın alabileceğiniz bir web sitesi arıyorsanız bu siteye bakın derim. Sevgili kitaplarından foto kitaplara, foto takvimlerden sevgili tişörtlerine, davetiyelere kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sayesinde doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü, yılbaşı hediyelerini bu sitede bulabilirsiniz.  Eğer yıllık ve mezuniyet albümü arayışındaysanız yıllık örneklerine göz atabilirsiniz.

www.kitapfabrikasi.com

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.