kurumsal kaynak planlama

Matrix Muhasebe Programı Erp Yazılımı İnceleme

Bu yazımızda çok çeşitli sektörlerin yönetimsel ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan Matrix muhasebe programı ve Erp yazılımı incelemesi yapacağız. Alanında uzman ve tamamen yerli bir yazılım ekibi tarafından yoğun çalışmalar sonucu geliştirilmiş bu erp programı ve muhasebe yazılımı firmalarda çok ciddi verimlilik artışı sağlamayı hedefliyor.

Piyasada paket programlar şeklinde yüksek fiyatlarla satılan pek çok özellik Matrix Erp muhasebe programı çatısı altında toplanmış özellikler olarak ücretsiz sunuluyor. Bu bakımdan rakiplerine kıyasla büyük bir fiyat avantajı sunan Matrix Erp sistemleri kolay kullanımıyla firmaların tüm yazılım ihtiyaçlarına cevap verecek gibi duruyor. Matrix erp sistemlerinin Türkiye’deki muhasebe yazılımı pazarında hızlı bir şekilde söz sahibi olduktan sonraki ilk hedefi dünya çapında tercih edilen bir marka olmak.

En İyi Muhasebe Programı

Yaşadığımız dönemde teknolojik yenilikler her konuda hayatımızı kolaylaştırıyor. İnternetin hayatımızda yoğun olarak kullanılmasıyla birlikte önceden manuel olarak yürütülen muhasebe çalışmaları şimdilerde artık muhasebe programları tarafından yürütülüyor. Tam da burada sormamız gereken soru; binlerce muhasebe yazılımı arasından en iyi muhasebe programı hangisidir?

Matrix Yazılım ERP Muhasebe Programı Verimlilik Artışını Garanti Ediyor

Teknoloji yoğun ürünlerin iş dünyasına yansımalarını zamandan, iş gücünden ve öbür maliyetlerden tasarruf etme; yani verimlilik artışı olarak görmek mümkündür. İyi bir muhasebe yazılımı da bu anlamda işletmemizde verimlilik artışı gerçekleştirdiği ölçüde önemlidir.

Matrix Yazılım ERP ve Muhasebe Programı, her zaman daha iyi nasıl yaparız vizyonuna odaklanmış tecrübeli bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Söz konusu ekibin portföyünde geçmiş tecrübelerin günümüz teknolojisiyle harmanlanması, sektördeki diğer yazılımların çok iyi analiz edilmesi ve mükemmel bir gelecek misyonu birlikte yoğrulmuştur. Böylece Matrix Yazılım sistemlerinin işletmenizde en yüksek verimlilik artışını sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Matrix Yalnızca Bir Muhasebe Yazılımı Değildir

Sektörel Muhasebe YazılımıFirmalar için verimlilik artışı sağlayan bütün yazılım çözümlerini tek çatı altında toplayan Matrix ERP programı, işletmeniz için en iyi muhasebe programı olmanın yanı sıra farklı sektörlere özel ürettiği çözümlerle ön plana çıkmaktadır. Örneğin üretim yapan firmaların ihtiyacı olan üretim reçetesi hazırlamaktan stok takip programına personel ve makine verimlik analizinden en az fire ile kesime kadar çok çeşitli konuda ihtiyaç duyduğunuz yazılım çözümlerini sunar.

Bu örnekten de anlaşılacağı gibi, her sektörün kendine has özellikleri ve yazılım gereksinimleri vardır. Matrix yazılım ERP programı pek çok sektöre özel butik çözümler üretmektedir.

Web Tabanlı Bulut Yazılım

web tabanlı bulut yazılımıMatrix Yazılım muhasebe programı, web tabanlı bulut sistemi dediğimiz bir teknoloji kullanır. Böylece internet olan her yerden Erp programı sistemini kullanabilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve telefon uyumlu yazılım uygulaması sayesinde pratik ve kolay bir kullanım sağlayan web tabanlı bulut yazılımı Matrix ERP muhasebe programı ile server kurma ve yedek alma gibi konularla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca bunlar için çok yüksek masraflara katlanmanız da gerekmez.

E-ticaret Sanal Mağaza ve Stok Takip Programı

Yoğun rekabet ortamında işlerinizi geliştirip satışları arttırmak için internetten satış yapmak artık bir seçenek olmaktan çıkmış ve bir zorunluluk olmuştur. Ürünlerinizi kendi e-ticaret satış sitenizden satabileceğiniz gibi, sanal pazar yerlerinde bir mağaza açarak da satabilirsiniz. Bu satış kanallarının hepsini birden kullanmak çok mantıklı fakat internette açtığınız her satış mağazasında ve fiziksel satış birimlerinizde gerçekleşen her satış sonrasında tüm satış birimlerinizin stoklarını güncellemek zorundasınız. Bu da zamanınızı ve enerjinizi tüketiyor olabilir.

sanal mağaza e-ticaret yönetimiİşte burada sanal mağaza e-ticaret yönetimi ve gerçekleşen tüm işlemlerin otomatik olarak muhasebeleştirildiğini hayal edin. Matrix yazılım Erp sistemleri, sanal mağaza yönetimi için çok iyi tasarlanmış bir muhasebe yazılımı olarak işlerinizi otomatik pilota bağlıyor.

Hali hazırda internetten satış yapıyorsanız veya e-ticarete yeni başlamak istiyorsanız, e-ticaret yönetimi için Matrix ERP programı size yeter! Üstelik hiçbir ek yazılım ve entegratör firmaya gerek duymadan… Nasıl mı?

Mesela bir e-ticaret siteniz, şubeleriniz ve saha satışınız var . Ayrıca N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor ve Amazon gibi dijital Pazar yerlerinde mağazalar açtınız. Ve bunların hepsini yönetmek zorundasınız, çünkü yönetemediğiniz iş, sizin değildir.

Matrix tüm satış noktalarınızla anlık olarak haberleşir. Sanal mağazalarınızdan birinde satış gerçekleştiğinde faturasını kesip ürünü kargoya vermeniz yeterli olacaktır. Gerisini Matrix halleder;

 1. Cari kartını açıp satışı otomatik olarak muhasebeleştirir.
 2. Ürünün stok bilgisini tüm satış yerlerinde otomatik olarak günceller.
 3. Kargo firmasından takip numarasını çekip müşterinize anlık olarak bildirir.

Böylece Matrix iş gücü ve zamandan tasarruf sağlar. Yani artık tek tek stok güncellemek, muhasebe, cari, fatura ve e-ticaret yönetimi için ayrı ayrı modüllere ödeme yapmak zorunda değilsiniz… Siz sadece satışlarınızı arttırmaya odaklanın, gerisini Matrix’e bırakın.

Üstelik şimdi; en son versiyon e-ticaret siteniz, sanal pos ve mail order kurulumu, E-fatura ve e-arşiv geçişleriniz tamamen ücretsiz! Ayrıntılı bilgi almak için şu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz: Tel: +90 216 577 00 77

Online Ödeme ve Tahsilat İçin Sanal Pos ve Mail Order

sanal pos mail order online ödeme sistemiGünümüzde en çok kullanılan ödeme aracı kredi kartlardır. İnsanlar satın aldıkları ürün ve hizmetlerin bedelini kredi kartları ile ödemek isterler. Bir de taksitli ödeme olunca ekstradan satın almaya teşvik edilirler. Bankalardan alamadığınız veya yüksek bedellere katlanarak zorla alabildiğiniz sanal pos veya mail order hizmeti Matrix Pay ile en kolay haliyle ayağınıza kadar geldi.

Şimdi müşterilerinizden kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme alabilirsiniz. E-ticaret yapıyorsanız online tahsilat yapabilir, GSM pos terminali taşımaya gerek kalmadan istediğiniz yerde istediğiniz zaman kredi kartlarından ödeme tahsil edebilirsiniz. Ayrıca abonelik sistemi kullanıyorsanız abonelerinize ödeme hatırlatıcı mail ve sms gönderebilirsiniz.

Stok Takip Programı

Stok takip konusu, Matrix’in uzman olduğu bir başka alandır. Birden çok satış kanalında yapılan satışlarda otomatik olarak stokların güncellenmesi sizi büyük bir yükten kurtarır. Mesela e-ticaret sitenizden, sanal mağazalardan, şubelerinizden ve satış ekiplerinizden her hangi birinde gerçekleşen bir satış sonrasında, Matrix bunların her biri ile anlık olarak haberleşir ve hepsinin stok bilgisini günceller.

Üretim sektöründe hammadde stoklarının takibi de son derece önemlidir. Matrix ERP sistemleri, üretim reçeteleri hazırlarken sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Matrix ERP ayrıca, üretimde kritik stok uyarısı ile olası krizleri önceden önleyecektir.

E-Fatura & E-Arşiv Dönüşümü

Hem firmanızın, hem devletimizin kazanmasını istiyorsanız e-fatura ve e-arşiv geçişlerini yapmanızı öneriyoruz. Pek çok yazılım firması e-fatura ile e-arşiv geçiş hizmetini yüksek fiyatlarla müşterilerine sunarken, Matrix ERP sistemlerinde bu geçişler tamamen ücretsizdir.

Üretim Planlama Yazılımı Matrix ERP Kurumsal Kaynak Planlama

Matrix Erp üretim planlama yazılımı, imalat sektörü için hayati önem taşıyan raporlama ve planlama konusunda en büyük yardımcınızdır. Ürettiğiniz son mamulün stok durumunu bilmek satış için ne kadar önemliyse, ham madde ve malzemeleri stok durumunu bilmek de o kadar önemlidir.

Üretim reçetesi hazırlamak için gerekli olan doğru ve güncel bilgiler her an elinizin altında Matrix erp programı içerisinde mevcuttur. Bu çerçevede, bir üründen x adet üretebilmek için gerekli olan ham madde ve malzeme miktarını anında söyleyen bir yardımcınız var. Üretim planlama yazılımı olarak Matrix Erp programı makinelerinizin ve personellerinizin performansını anlık olarak ölçmenize de olanak sağlar. Aşağıdaki videoda firmanız imdadına yetişen kurumsal kaynak planlama yazılımı olarak Matrix Erp programının neler yapabildiğine biraz daha yakından bakalım.

Üretim sektöründe raporlamanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Makinelerin ve personellerin verimliliğini ölçmek ve ürettiğiniz ürünlerin maliyetlerini tam olarak bilmek istersiniz. Raporlamayla birlikte, çok önemli bir diğer konu da planlamadır. Üreteme başlamadan önce hangi ham madde ve malzemeden ne kadar kullanmanız gerektiğini bilmek de yine profesyonel bir raporlamayla mümkündür.

Matrix ERP sistemleri ile üretim süreçlerinin tüm aşamalarında, her an ne durumda olduğunuzu görebileceğiniz en kapsamlı planlama ve raporlamayı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunun için bir servet ödemenize de gerek yok… Matrix ERP en gelişmiş raporlama ve planlama sistemini en uygun maliyetlerle yapabilmenizi sağlar…

Üretim süreci ne kadar karmaşık olursa olsun, Matrix ERP sistemleri en şeffaf ve işlevsel raporlamayı kolayca yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Üretim parkurunuzu bir Matrix ERP uzmanıyla birlikte gezip, işinize nasıl katkı sağlayacağımız hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Şimdi siz de;

 • Üretim Planlama Yazılımı
 • Maliyet Analizi ve Gelişmiş Raporlama
 • Kritik stok uyarısı Özelliği
 • Üretim öncesinde malzeme ve ham madde yeterlilik kontrolü ve
 • Personel ve Makine Verimlilik Analizi

Konularında kaynaklarınızı profesyonel olarak yönetebilmek için Matrix erp programı sizin için yeterli olacaktır.

Kurumsal Kaynak Planlama

kurumsal kaynak planlamaMatrix Erp programı kurumsal kaynak planlama yazılımı, firmaların maliyetlerini en aza indirmek ve sahip olduğu kaynaklarını en etkili biçimde değerlendirebilmek için gerekli olan yazılım çözümlerini sunmaktadır. Matrix, yalnızda bir muhasebe programı değil, e-ticaret ve sanal mağaza yönetiminden stok takip programına, online ödeme sanal pos ve tahsilat ihtiyaçlarınızdan e-fatura geçişlerinize kadar pek çok alanda işletmenizin en büyük yardımcısı olacaktır.

Ayrıca birbirinden önemli tüm bu özellikler, piyasada ayrı yazılım paketleri halinde çok yüksek bedellerle satılırken, Matrix bünyesinde hepsini tek çatı altında ücretsiz olarak bulabiliyorsunuz. Bundan böyle yüksek maliyetlere katlanmak ve her ihtiyacınız için farklı yazılım firmalarıyla uğraşmak zorunda değilsiniz.

Üretim planlama yazılımı ve Kurumsal kaynak planlama konusunda ihtiyacınız olan tüm çözümler Matrix Erp yazılımı çatısı altında toplanmıştır. Tek yapmanız gereken hemen bir Matrix Yazılım uzmanıyla iletişime geçip istediğiniz çözümlerden bahsetmektir.

Web sitesi: www.matrixyazilim.com.tr

Bonus İpucu:

En İyi Yatırım Hangisi

Paylaşmak Güzeldir :)

2 thoughts on “Matrix Muhasebe Programı Erp Yazılımı İnceleme”

 1. Ben Aymet kullanıyorum memnunum ama ilerleyen süreçte E-Ticaret düşünüyorum belki o zaman Matrix’e bir bakarım. Gerçi Aymet’te E-Ticaret var mı tam bakmadım ama yine de alternatifleri incelemek iyidir.

  1. Yorumunuzla katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz Şahin Bey, günümüzde e-ticaret modülü çok önemli. Bu yüzden muhasebe programı almayı düşünüyorsanız mutlaka e-ticaret uyumlu olmasına ve sanal pazarlar ile de senkronize stok güncelleme özelliğine dikkat etmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.