Moreniche Ayın Affiliate’i Ödülünü Kazanan Enes Karaboğa

Moreniche, tıpkı clickbank gibi bir gelir ortaklığı platformudur. Burada daha çok sağlık, diyet ve güzellikle ilgili ürünler bulunmaktadır. İşte bu moreniche sitesinin düzenlediği ayın affiliate’i ödülünü, nisan 2011 de bir Türk olan Enes Karaboğa kazandı.

Bu mutlu haber, online pazarlama kavramını yeni yeni anlamaya ve kullanmaya başlayan Türkler için iyi bir motivasyon olur diye düşünüyorum. Bu aralar sitemizde başarı dersleri kategorisi altında modelleme konusunu paylaşmayı planlıyordum. Modelleme konusunda yazmadan önce alın size bir rol model, Enes Karaboğa.

Moreniche sitesinin Enes Karaboğa ile yaptığı röportajda kendi başarısına katkıda bulunan faktörleri özetle şöyle sıralıyor.

Hemen harekete geçmek: Eğer harekete geçmeyip beklerseniz, ilerlemek için motivasyonunuzu kaybedersiniz.

İş planı yapmak: Yapacağınız işleri planlamazsanız, motivasyonunuzu kaybedersiniz. Kendinize günlük, haftalık ve yıllık hedefler koyup bunları başarmaya çalışın. Hedeflerinizi başardıkça, daha çok motive olur ve daha çok başarabilirsiniz.

Sürekli çalışmak: Sürekli bir gelir elde etmek istiyorsanız her gün sürekli ve düzenli çalışmalısınız. Hergün iki saat çalışmak, iki gün boyunda günde 10 saat çalışıp da hafta sonuna kadar yatmaktan daha iyidir.

Enes Beyi buradan bir kez daha tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.