Cointellect

İnternetten Cointellect İle Para Kazanma

İnternet üzerinden coin yöntemiyle para kazandıran şirketleri duymuşsunuzdur. Bu yöntemle para kazandıran şirketlerden pekte iyi haberlerini duymadığımız şu günlerde Estonya merkezli bir şirket olan Cointellect’ten bahsedeceğim.

Cointellect ile coinleri madenden çıkararak para kazanıyorsunuz. Nasıl ki gerçekte hammaddeyi madenden çıkarmak için insan gücü gerekli, bu sistemde de coinleri madenden çıkarmak için bilgisayarların bir takım algoritmaları çözmeleri gerekiyor.

Şirketin sayfasından “Coin Miner” programını indirerek kendi bilgisayarınıza kurup para kazanmaya başlarsınız. Bilgisayarınıza kurduğunuz bu program bilgisayarınızda kasılmalara neden olabileceği gibi gün sonunda 1 Euro’yu bile bulmayan komik bir para kazanırsınız.

CointellectBizim sizlere bahsedeceğimiz diğer yöntem ise Cointellect şirketinin web sayfasına girerek ziyaretçilere sunulan paralı paketler. Şirketin sitede ücreti 14,95 Euro ile 4999,95 Euro arasında değişen 6 paralı paketi bulunuyor. Bu paketlerden en mantıklısı kuşkusuz 99,95 dolar olan Starter paketi. Bu paket ile 3 ay boyunca günlük ortalama 2,22 Euro’nun üzerinde kazanç elde ediyorsunuz. 3 ay sonunda yaklaşık 100 Euro’luk bir gelir elde ediyorsunuz.

Son bir uyarı bu tür sitelerin kesinlikle ama kesinle bir garantisi yoktur. Kısa vadede güzel paralar kazandırabilir. ancak her ne olursa olsun böyle sitelere uzun vadede yüksek paraların yatırılmasının sakıncalı olduğunu hatırlatmadan edemeyeceğim. Lütfen siteye yatırım yapacak olursanız Starter ya da Pilot paketini tercih ediniz. Daha üst paketler sizin için sakıncalı olabilir.

İnternetten Para Kazanma Dersleri:

Paylaşmak Güzeldir :)

One thought on “İnternetten Cointellect İle Para Kazanma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.