İngilizce seslendirme

İngilizce Seslendirme Tanıtım Video Reklam ve Santral

İngilizce seslendirme, yurt dışına açılmak isteyen firmalar için sıkça tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Firmalar ürün ve hizmetlerini sadece yurt içinde değil, aynı zamanda da yurt dışında etkili bir şekilde tanıtmak için reklam videolarını İngilizce olarak da hazırlamayı tercih etmektedirler. Reklam ve tanıtım videoları için seslendirme çalışması dışında santral sesi olarak da yabancı dilde seslendirme ihtiyacı her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır.

İngilizce Reklam Metinleri Seslendirme

Günümüzde firmalar hızla gelişip dünya çapında şirketler haline gelerek, yurt dışına ürün satışı yapıyorlar. Tıpkı yurt içinde daha fazla potansiyel müşteriye erişip satış miktarını ve de kârlılığı yükseltmenin yöntemi ilginç ve akılda kalıcı tanıtım projelerinden geçiyorsa, yabancı ülkelere ürün ve hizmet satışı yapmak için de ilginç ve akılda kalıcı reklam çalışmaları yapmak son derece elzemdir.

Etkili reklam denildiği zaman aklımıza, internette popüler reklam yapma yolu olan firma tanıtım kısa videoları gelmektedir. Tabi ki yurt dışına ürün ve hizmet satmak maksadıyla hazırlatacağınız reklam videolarının dili de İngilizce olacaktır. Etkili bir reklam filmi ise iyi bir senaryo, HD çekimler ve işinin uzmanı tarafından hazırlanmış bir İngilizce seslendirme dosyasından oluşur.

İngilizce seslendirme, firmaların kendilerini dünya ile bütünleştirmek ve iyi anlatmak maksadıyla sıkça başvurdukları bir reklam aracıdır. Eğer lokal bir şirket olmanın dışında dış ticaret yapmak istiyorsanız, kendinizi tüm dünyanın ortak lisanı İngilizce ile ifade etmeniz lazımdır. Bu sebeple de ana dili İngilizce olan profesyonel bir seslendirmenin metinlerinizi seslendirmesi çok önemlidir.

İngilizce yazdığınız reklam metinlerini, kendi lisanı Türkçe olan birine de okutabilirsiniz. Lakin hedef kitleniz ile mükemmel bir iletişim kurup onlarla doğru bir iletişim kurabilmek için native denilen, kendi dili İngilizce olan seslendirmenler tercih etmeniz son derece elzemdir. Önemli olan yalnızca sözcüklerin telaffuzu değildir. Bir yandan da fonetik diksiyon becerisi ile cümlelere hak ettiği tonlama ve vurgular sadece ana dil seviyesinde gerçekleşebilir. Bu açıdan, hedef kitlenizde profesyonel bir intiba bırakabilme adına native Amerikan yahut native British ses seçeneklerinden birini kullanmanız sizi ilk dakikalarda bir sıfır öne geçirecektir.

Uygun Fiyat Profesyonel Seslendirme ve Hızlı Teslim

İster genel hatlarıyla şirket tanıtımı yapmak amacıyla olsun, ister ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için İngilizce seslendirme projelerinizde size kaliteli ve hızlı hizmeti en ucuz fiyatlarla sunmak için Emir Medya olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel hizmetlerimizin başlıca nedeni, sahasında uzman tecrübeli seslendirme sanatçıları ile iş birliği yapıyor olmamızdır. Çok süratli ve de uygun fiyatlı servis sağlamamızı ise belli seslendirme ajansları ile değil, direk olarak seslendirme sanatçılarının kendisiyle çalışıyor olmamıza borçluyuz.

En çok tercih edilen İngilizce seslendirme çeşidi, Amerikan aksanlı ve İngiliz aksanlı seslendirmelerdir. Seslendirilecek metnin manasına göre tempolu ya da soft bir tonlama tercih edebilirsiniz. Şimdiye dek pek çok büyük prodüksiyonda pek çok şirket ve ayrıca reklam ajansına hizmet vermenin ve mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu arada en fazla İngilizce seslendirme kullanılan çalışmaların ilk sıralarında;

 • IVR sanstral seslendirme
 • Firma reklam videosu
 • Whiteboard ve 2D animasyon reklam filmleri
 • Açıklayıcı video ve infografikler
 • Mobil uygulama tanıtımları gibi çalışmalar gelmektedir…

Bayan veya erkek seslendirmen tercihi, Amerikan ya da İngiliz aksan seçeneği sipariş süreci ve maliyet hususunda ayrıntılı bilgi edinmek için şu siteyi inceleyebilirsiniz: İngilizce Seslendirme Sanatçıları

Yabancı Dil Seslendirme Süreç Nasıl İşliyor

 1. Okunacak metinleri bize gönderip fiyat bilgisi istiyorsunuz.
 2. Byan veya erkek ses örneklerini size iletip fiyat bilgisi veriyoruz.
 3. Sipariş tutarının yarısını iş avansı olarak ödediğiniz zaman çalışma sürecini başlatıyoruz.
 4. Ses dosyasını size teslim ediyoruz ve sipariş tutarının diğer yarısını ödüyorsunuz.

İngilizce seslendirme çalışmalarının yanı sıra diğer bütün yabancı dil seslendirme ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlı ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Genellikle tercih edilen diller aşağıdaki gibidir;

 • Almanca seslendirme
 • Arapça seslendirme
 • Rusça seslendirme
 • İspanyolca seslendirme
 • Fransızca seslendirme

Bu listede olmayan diğer yabancı dil seslendirme projeleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.