Goomass Eğitim Seti Güncellendi

Daha önceki yazımda, internetten para kazanma konusunda en iyi Türkçe kaynak olarak sizlere tanıttığım Goomass Eğitim Seti, 1.0.0.8 Sürümüne Güncellendi. Gerçekten de Goomass, online satış ortaklığı, Google Seo, Online pazarlama, Xticaret Google adwords gibi, internetten para kazanmak için gerekli olan bilgilerin en geniş detaylarıyla resimli ve videolu anlatımlarla açıklandığı bir eğitim setidir.

goomass-egitim-seti

Şimdi aşağıda, Goomass eğitim setine yeni eklenen konuların bir listesini paylaşıyorum. Siz de internetten para kazanmak istiyorsanız, mutlaka Goomass eğitim setini alıp içindeki bilgileri okuyup öğrenmelisiniz. Goomass’ta bulunan her dersi mutlaka okuyun ve öğrendiğiniz bilgileri mutlaka uygulayın. Goomass Eğitim Setini incelemek için burayı tıklayın.

GooMass 1.0.0.8 Sürümüne Güncellendi

Bilgi seviyenizi ve internetten kazançlarınızı her zaman daha yukarı taşımak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm tecrübelerimizi ve birikimimizi size en kısa sürede ve en iyi şekilde aktarmak için yaptığımız çalışmalara özen gösteriyoruz.

25.11.2011 Cuma itibariyle GooMass eğitim seti 1.0.0.8 versiyonuna yükseltildi. GooMass’ın her yeni sürümünde GooMass Eğitim setine nelerin eklendiğini ve nelerin güncellendiğini yazılımınızın güncellenmesiyle beraber bilgisayarınıza indirdiğiniz yeni kurulum paketinin içinde yer alan “Sürüm Notları” adlı PDF dosyasında sizlere bildiriyoruz. Bilgisayarınıza GooMass‘ın yeni versiyonunu her indirdiğinizde bu dosyayı kontrol ederek GooMass’ın yeni versiyonunda eğitimler içerisine hangi konuların eklediğini, ne gibi düzenlemeler yapıldığını ve başka ne tür yeniliklerin sunulduğunu okuyabilirsiniz.

GooMass 1.0.0.8 versiyonunda yapılan güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz:

1- SEO Araçları bölümüne “Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracı eklendi.

Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracı ile bir yazının anahtar kelime yoğunluğunu ölçebilirsiniz. Bu araç yazıyı sizin belirlediğiniz belirli bir anahtar kelimeye göre ölçer. “Anahtar Kelime Yoğunluğu” aracını kullanmak için ARAÇLAR -> SEO Araçları -> Anahtar Kelime Yoğunluğu başlığına tıklayın. Gelen pencerede anahtar kelime kutusuna yoğunluğunu ölçmek istediğiniz kelimeyi veya kelime grubunu girin. Altındaki yazı kutusuna yazınızı ekleyin. Pencerenin sağ altındaki “Analiz Et” butonuna basarak yazınızın ilgili anahtar kelimeye olan yoğunluk oranını öğrenebilirsiniz. (“Anahtar Kelime Yoğunluğu” ile ilgili konuyu SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eğitiminin “Anahtar Kelime Yoğunluk Oranı” başlığında bulabilirsiniz. )

2- SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eğitimlerine “Referans (Backlink) Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?” başlıklı konu eklendi.

Özellikle yeni bir site kuranlar veya yeni bir site kurmak isteyenler için backlink çalışmaları ayrı bir önem teşkil eder. Bu bölümde SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan backlink optimizasyon çalışmalarınızı gerçekleştirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Yayın hayatına devam eden yaşça eski web sitelerini de, yeni siteler de backlink çalışmalarında başarılı olmaları için bu konuyu okumalarını önemle tavsiye ediyoruz. Bu konu “LinkBait & Viral Pazarlama” başlıklı konunun sonrasına eklendi.

3- Web Site Kurma Rehberi eğitimlerine aşağıdaki konular eklendi:

TEMEL İLKELER
* Web Site Barındırma (Hosting)
* WEB Sunucusu Nedir?
* Web Sitenizin Sunucu/Barındırma İhtiyaçlarının Belirlenmesi
WEB SİTESİ OLUŞTURMANIN TEMELLERİ
* Temel Elementler
TANITIM VE DESTEK
* Arama Motorlarına Kayıt
ANALİZ VE İSTATİSTİK
* Site Yöneticisi Araçlarına Kayıt
* Google Analytics

4- Eğitim Videoları bölümüne “Hostmonster Analiz” başlıklı video eklendi.

Bu videoda web siteniz için sunucu (hosting) seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve Hostmonster firmasının sunucu özelliklerini ve sağladığı imkanları öğreneceksiniz.

5- Eğitim Videoları bölümüne “Hostmonster Domain Kurulumu” başlıklı video eklendi.

Bu videoda Hostmontser’dan alınan ikinci ve/veya diğer domainleri Hostmonster hesabınızla nasıl ilişkilendireceğinizi, yani yeni domainleri nasıl hostunuza nasıl kuracağınızı öğreneceksiniz.

6- Eğitim Videoları bölümüne “Adım Adım Site Kurulumu” başlıklı video eklendi.

Bu videoda bir site kurmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ve adım adım site (WordPress İçerik Yönetim Sistemi) kurmasını öğreneceksiniz.

7- Eğitim Videoları bölümüne “Veritabanı Oluşturma” başlıklı video eklendi.

Bu videoda web siteniz için bir veritabanını (MySQL Database) nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

8- Bir bonus eğitim olarak sunulan “Web Site Kurma Rehberi” bu sürümle beraber ücretsiz bir eğitim haline getirilerek, GooMass yazılımından ayrı bir yazılım olarak sadece GooMass Ücretsiz İnternetten Para Kazanma Kursu’na katılanlara ücretsiz olarak sunulmaya başlanmıştır.

GooMass yazılımını açtığınızda yazılım size yeni bir sürümün mevcut olduğunu ve indirip indirmek istemediğinizi sorar. “Evet” seçeneğine basarak yeni sürümü indirme aşamasına geçebilirsiniz.

GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

GooMass Eğitim Kiti İndir!

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.