içerik-üretimi

Google’da Yükselmek İçin İçerik Üretimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde neredeyse her şirketin bir web sitesi var. Çünkü artık ticaret büyük bir hızla internete kayıyor. Giyimden kozmetiğe, elektronikten gıdaya kadar aklımıza gelebilecek hemen her şeyi internet üzerinden satın alabiliyoruz. Bu da şirketler için web sitesine sahip olmayı zorunluluk haline getirmiştir. Sadece şirketler değil, internetten para kazanmak veya ek gelir elde etmek isteyen bireyler de çok kolay bir şekilde web sitesi kuruyorlar.

Ancak, interneti etkin bir şekilde kullanıp kazanca dönüştürebilmek için web sitesine sahip olmak yetmiyor. Büyük reklam bütçeleriniz varsa sorun yok. Parayı verip reklam kampanyanızı yayınlayarak sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Ama eğer reklam kampanyaları yayınlayacak kadar paranız yoksa. Veya sadece reklamla yetinmeyip, aynı zamanda, size organik ve ücretsiz ziyaretçi gönderen Google’ın gücünü de kullanmak istiyorsanız özgün ve zengin bir içerik üretimi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Arama motorlarından gelen organik ziyaretçi trafiğinin büyük bölümü; bing, yahoo, yandex ve google üzerinden geliyor. Tabi ki, bunların içinde aslan payını Google alıyor. Bu kaynaklardan sitenize ücretsiz ziyaretçi çekebilmek için ise, hedeflediğiniz anahtar kelimelerle arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenmeniz gerekiyor. Bunun yolu da Google’ın ne istediğini bilmekten ve ona istediğini vermekten geçiyor.

içerik-üretimiSiz web sitenizin kurulumu ve tasarımı için isterseniz binlerce lira harcayıp dünyanın en hoş görünümlü sitesine sahip olsanız bile, bunun Google gözünde hiçbir değeri yoktur. Google sitenizin dış görünüşüne göre değil, içeriğine göre arama sonuçlarında size yer vermektedir. Yani seocuların deyimiyle içerik kraldır. Elbette bu içeriğin de belli özellikler taşıması gerekiyor. Her şeyden önce site içeriğinizin orijinal, yani özgün olması gerekiyor. Başka bir ifadeyle daha önce internet üzerinde hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekiyor.

Tanıtım Yazılarının Gücü

Orijinal içerikten sonra en önemli ikinci şartımız, içeriğinizin beğeniliyor olması. Bunun için de insanların sosyal medyada içeriklerinizin linklerini beğenmeleri, paylaşmaları yani birbirlerine tavsiye etmeleri gerekiyor. İçeriklerinizin beğenilmesinin diğer önemli bir kriteri de, başka sitelerin sizin içeriklerinize referans vermeleridir. Özellikle konu itibariyle sizinkine benzer içeriğe sahip olan siterin size vereceği backlinkler çok önemlidir. Bunun da günümüzde en kullanışlı örnekleri tanıtım yazılarıdır.

Evet ama bazen seo ilanlarında görüyorum. 100 farklı forumda tanıtım yazınızı yayınlarım diyorlar, sizden ortalama 200 kelimelik bir yazı alıp, bütün forumlarda aynı yazıyı yayınlıyorlar. Aslında web siteniz için çok faydalı olabilecek bu çalışma, maalesef kopya içerikle backlink aldığınız için hiçbir işe yaramıyor.

İşte tam da burada devreye The Best Spinner makale özgünleştirme programı giriyor. İsterseniz web siteniz için hazırladığınız blog networkleriniz için olsun; ya da çeşitli siteler, bloglar veya forumlarda tanıtım yazısı yayınlatıp backlink kazanmak için olsun, bir yazınızdan yüzlerce özgün makaleyi dakikalar içerisinde hazırlamanız mümkündür.

Daha önce sitemizde, The Best Spinner ile Türkçe makale özgünleştirmek başlıklı yazımızda, kendi sözlüğünüzü oluşturarak Türkçe yazıları nasıl özgünleştireceğimizi videolu anlatım ile sizlere açıklamıştık. Bu konuyu keşfedip videolu anlatımla insanlara tanıtmaya çalışan ilk biz olduğumuz kanısındayız. Ama bizden sonra konuyla ilgili farklı ve yararlı çalışmalar da yapılmış. Bunlardan birini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

The Best Spinner Fiyatı

the-best-spinner-sonSizlere bu The best spinner’i ilk tanıttığımız zamanlarda, programın fiyatı yıllık 77 usd idi. Şimdi çeşitli rakiplerin de piyasaya girmesi nedeniyle ve biraz da sürümden kazanmak amacıyla programın yıllık fiyatı 47 dolara inmiş bulunuyor. Programın bize sağlayacağı faydayı göz önünde bulundurunca eski fiyatı bile pahalı değildi. Şimdi böyle bir baş ucu aracının bir yıllık kullanım hakkı için 47 dolar fiyat çok uygun.

Daha önce duyurduğumuz bir bonus kampanyamız vardı. The Best Spinner programını bizim referans linkimiz üzerinden satın alan arkadaşlara, Türkçe kelime listemizi ücretsiz olarak gönderiyorduk. O kampanya halen devam ediyor.

Şimdi bonus kelime listesine sahip olmak için yapmanız gereken, önce web tarayıcınızdaki çerezleri temizleyip sonra aşağıdaki linke tıklayarak programı satın almaktır. Programı satın aldıktan sonra bu yazının altına bir yorum yazarak bonus kelime listenizi isteyebilirsiniz.

The Best Spinner incelemek ve Satın almak için Tıklayın!

Benzer Yazılar:

The Best Spinner Kullanıcı Yorumları

İnternetten Para Kazanma Eğitim Seti

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.