Google Panda Seo Dersi Video 2. Bölüm

Rahmi Vidinlioğlunun Google Pandayla ilgili hazırladığı videolu seo dersinin ikinci bölümüyle devam ediyoruz. Öncelikle birinci bölümü izlemeyen arkadaşlar, önce buraya tıklayarak ilk videoyu izlesinler. Bu ikinci bölümde, Google Pandanın gazabına uğramamak için, onunla barışık olmak gerektiğini öğreneceğiz. Bunun için yine orijinal içerik kavramı üzerinde ısrarla duruyoruz.

Web sitemize eklediğimiz özgün içeriğimizin neden en az 250 300 kelime arasında olması gerekiyor?  Çünkü Google Panda’nın elindeki istatistiklere göre bir konuyu makul düzeyde anlatabilmek için en az 250 300 kelime kullanmak gerekiyor. Tabi keyword (anahtar kelime) kullanımını da buna göre abartmamak gerekiyor. Anahtar kelimelerde olduğu gibi diğer bütün konularda da aşırıya kaçmayın. Herşey; yerinde, zamanında ve dozunda olursa güzeldir.

Videolu seo dersimizin birinci bölümüyle, ikinci bölümünüz birlikte tek bir paragrafta özetleyip yazımızı bitirelim. Sitenizi arama motorları için yapmayın. İnsanlara faydalı olmak için site hazırlayın. Amacınız internetten para kazanmak ise, bu konuda daha da dikkatli olmak zorundasınız. Çünkü insanlarda bir güven oluşturamazsanız, faydalı ve özgün içerik üretip sitenizi bir marka haline getiremezseniz işiniz hiç de kolay değildir. Gerçek başarıyı yakalamak için insanlara faydalı olmaya odaklanın.

Benzer Seo Dersleri:

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.