dreamhost-davetiye

Dreamhost Davetiye Kodları

Arkadaşlar, sizlere daha önce wordpress hosting ihtiyacınız için tavsiye etmiş olduğum Dreamhost şirketinden 5 adet davetiye kodu almış bulunmaktayım. Ayrıntılarını şuradaki yazımda paylaştığım, neredeyse tüm özellikleri sınırsız olan bu hosting paketi, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumdadır.

dreamhost-davetiyeNormalde sizler için hazırladığım Dreamhost indirim kuponuyla (iskonto) 50 dolar indirimli hosting paketi alabiliyorsunuz. Ancak şimdi paylaşacağım kodları kullarak bir yıllık hosting paketi + 1 ücretsiz domaini sadece 15 dolar ödeyerek alabilirsiniz. Bu fiyata bu hizmet tek kelimeyle harika.

Dreamhost davetiye kodlarını hemen aşağıda belirtiyorum. Ancak elimde şu anda sadece 5 adet davetiye kodu var. Bu demek oluyor ki bu kodları kullanan ilk 5 kişi bu indirimden yararlanabilecek. Aşağıdaki Dreamhost davetiye kodlarının kullanım süresi iki hafta sonra bitiyor. (Tabi ilk günden 5 kişi bu kodları kullanırsa bilemem)

Dreamhost Davetiye ve Promosyon Kodları

725546096144

636621656220

089868964254

804408101490

131504024600

Şimdi hemen burayı tıklayarak Dreamhost giriş sayfasına gidin. Kayıt sırasında “Promo Code” bölümüne yukarıda verdiğim 12 hanelik davetiye indirim kodlarından birini yazarak devam edin. Bu şekilde ilerleyerek bir yıllık hosting hizmetini sadece 15 dolara almış olacaksınız. İki yıllık hosting hizmeti almak isterseniz yine aynı kodlarla sadece 100 dolar ödemeniz yeterli olacaktır.

Bu indirimden faydalanan beş kişiden biri olmak için acele edin. Şimdiden hayırlı olsun. Bol kazançlar diliyorum.

İlgili Derslerimiz:

WordPress Hosting Seçimi
Dreamhost ile WordPress Kurulumu
WordPress Paneli Türkçeleştirme
Web Hosting Nedir?

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.