online matbaa sayfasi djital baskı

Dijital Baskı ve Online Matbaa Siteleri Nasıl Çalışır?

Bireysel veya kurumsal olarak sanal âlemin dışında yani gerçek dünyada reklam ve tanıtım faaliyetleri yapmış olan her kesin yolu bir matbaadan geçmiştir. Her ne kadar offline, yani günlük yaşamda kullanılması doğal olan matbaalar son zamanlarda internetteki büyük gelişime ayak uydurabilmek için online matbaa siteleri adı altında internet üzerinden dijital baskı hizmetlerini başlattılar.

Burada hemen aklımıza gelen sorular şunlardır. Bir matbaa nasıl online olur? Yani doğası gereği asıl görevi, fiziksel bir takım reklam ürünlerini baskı yöntemiyle üretmek olan matbaa nasıl olur da online, yani internet üzerinden hizmet verebilir? Online matbaa siteleri nasıl çalışır?

Aslında online matbaa kavramından kasıt siparişlerin online olarak verilmesidir. Yani istediğiniz baskı ürünü için tasarımınızı internet üzerinden gönderirsiniz ve ödemenizi yine internet üzerinden yaparsınız. O aşamaya kadar dijital olan ürün tasarımınız, istediğiniz niteliklere uygun bir şekilde fiziksel olarak basılır.

Online Matbaa ve Dijital Baskı Fiyatları

Yüksek teknoloji ve bilgi ürünleriyle donatılan matbaa makineleri sayesinde eski usullere göre birim maliyetler nispeten düşmüş, çok daha hızlı ve kaliteli tanıtım araçları üretmek mümkün hale gelmiştir. Aynı zamanda girdi fiyatlarındaki artış ve rekabet sebebiyle firmaların reklam için ayırdıkları bütçeler de devasa boyutlara erişmiştir.

İşte burada devreye Matbaa Sayfası giriyor. Basılı yayınlar ve matbaa sektöründeki 22 yıllık tecrübesiyle müşterilerine, reklam faaliyetleri için ihtiyaç duydukları kurumsal kimlik ve promosyon ürünlerini en kaliteli ve hızlı bir şekilde üretip en uygun fiyatlarla tedarik etmektedir.

Dijital Baskı, Matbaa ve Promosyon Hizmetleri

İnternetin yaygın olarak herkes tarafından kullanıldığı günümüzde birçok ihtiyaç internet üzerinden karşılanmaya başlamıştır. Eskiden yalnızca kendi bulunduğu çevrede hizmet veren şirketler, internet sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına, hatta dünyaya ürün ve hizmetlerini ulaştırma fırsatı bulmuşlardır.

Aynı mantıkla matbaa sektörü de internetten hizmet vererek bulunduğu çevre sınırlarından öteye geniş kitlere ulaşmaya başlamıştır. Matbaa Sayfası da öncelikle müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu iyi tespit edip, onlara kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı baskı ürünleri sunmak için durmaksızın çalışmaktadır.

Online Matbaa Avantajları Nelerdir?

online matbaa sayfasi djital baskıÖnceden hazırlattığınız ve dijital dosyaları elinizde bulunan grafik tasarımını, internet üzerinden matbaa ve dijital baskı merkezine internet üzerinden ulaştırıp, istediğiniz ölçü ve özelliklerde basılmasını ve ardından ücretsiz kargo ile adresinize kadar gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Diyelim ki bir fuara katılacaksınız ve burada yeni müşterilere ulaşıp işlerinizi geliştirmek istiyorsunuz. Ancak fuarlarda sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren pek çok firma da bulunuyor olacak. Yani onca rakip arasından potansiyel müşterilerin sizi kolayca fark edebilmesi gerekiyor. Bunun için öncelikle fuarda etkili tanıtım yapmanın yollarını keşfetmeniz lazım. Sonrasında iyi bir matbaa bulup kendilerine istediğiniz tasarımları anlatıp istediğiniz promosyon ürünlerini hazırlatmalı ve zaman kaybetmeden kaliteli ürünlerinizi alıp kullanmalısınız. Bunun için çok vakit kaybetmenize gerek yoktur. Matbaa Sayfasına online olarak siparişlerinizi verebilir ve ücretsiz kargo ile ürünlerinizi göndermelerini isteyebilirsiniz.

Matbaa Sayfası Dijital baskı merkezi ve copy center olarak İstanbul Anadolu bölgesinde fiili olarak hizmet vermenin yanı sıra, online matbaa özelliğiyle tüm Türkiye’ye kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ulaştırmaktadır. Aracılık yapan matbaa firmalarının aksine, kendi bünyesindeki son teknoloji ürünü matbaa ve baskı makineleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit edip onlara en iyi hizmeti problemsiz olarak sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Matbaa ve Baskı Hizmetleri

Kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı dijital baskı hizmetinden başka, Matbaa Sayfası’nı diğer online matbaa sitelerinden ayıran en büyük özelliğimiz ise müşterilerimizi sipariş sürecinin başından sonuna kadar hiç yalnız bırakmayıp sınırsız müşteri memnuniyeti sunuyor olmasıdır.

Örneğin birçok online matbaa siteleri, siparişinizi geçmeden önce grafik tasarım çalışmanızın hazır olduğu var sayılmakta iken, MatbaaSayfasi.com’da ise grafik tasarım konusunda da müşterilere yardımcı olunmaktadır. Çünkü Matbaa Sayfası’nda, müşteriler bir para kazanma aracı olarak görülmeyip, onlara matbaa ve dijital baskı konusunda en iyi çözüm ortağı olmak amaçlanmaktadır.

Nasıl bir reklam malzemesi yaptırmanız gerektiğinden emin değilseniz Matbaa Sayfası’nın deneyimli ekibine bu konuda danışabilirsiniz. Elinizde bir grafik tasarımınız olsun veya olmasın, tüm reklam çalışmalarınızda kullanacağınız her türlü matbaa ve dijital baskı ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşın. En gelişmiş modern baskı makinelerimiz ve deneyimli uzman ekibimizle sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için hazırız.

Matbaasayfasi.com

Tel: +90 216 577 00 77

Email: info@matbaasayfasi.com

Etkili ve Uygun Fiyatlı Tanıtım Yolları

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.