adrese teslim diyet yemekleri

Adrese Teslim Diyet Yemekleri Hizmeti

Günümüzde diyet yapmak için pek çok sebebiniz olabilir. Mesela sağlıklı kilo vermenin öncelikli şartı diyet yapmaktır. Tam aksine ideal kilonuza ulaşmak için biraz kilo almanız gerekiyor da olabilir. Veya bir sporcunun beslenme gereksinimleri spor yapmayan insanlara göre çok daha farklı olacaktır.

Yukarıdaki diyet yapma sebeplerine elbette farklı maddeler de ekleyebiliriz. Ancak son zamanlarda sağlıklı ve dengeli beslenememe ve hareketsiz yaşam tarzının da etkisiyle obezite ve fazla kilolar en büyük problemlerimizden biri haline gelmiştir.

Diyet Yapmak Yememek Anlamına Gelmez

Fazla kilolarından kurtulmak isteyip de bunu kendi imkanlarıyla başaramayanların yaptığı en büyük hata, günlük öğünleri kesmektir. İşte bu sağlığınızı tamamen tehlikeye atmak anlamına gelir. Çünkü vücudumuzun günlük ihtiyacı olan bazı besinleri yeterli ve düzenli bir şekilde tüketmemiz gerekir.

Tam bu noktada bir uzman diyetisyenden destek almak en doğru çözüm olacaktır. Nasıl ki sağlığımızı ilgilendiren tüm konularda alanında uzman doktorlara başvuruyorsak, sağlığımız için çok önemli olan yeme alışkanlıklarımızı da düzenlemek için diyet yapmaya karar verdiyseniz bunu bir uzman diyetisyen ile birlikte planlamak gerekir. Böylece ihtiyacımız olan kalori miktarını en doğru şekilde tespit edip, sağlıklı ve dengeli kilo verme sürecini başarılı bir şekilde planlayabilirsiniz.

Adrese Teslim Diyet Yemekleri Sektörü

Sağlıklı kilo verme konusunda bilinçli bir davranışla günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını ve buna göre günlük öğün sayınızı belirlediniz. Bu harika… Peki, sürdürülebilir sağlıklı bir diyet programı için bu diyet yemeklerini nasıl pişireceksiniz. Bu konuda bazı problemlerinizin olacağı çok açık.

 • Diyet menüsünü kalori miktarına göre nasıl ayarlayacaksınız?
 • Diyet yemekleri için ayrıca bir alış veriş yapmanın zorluğu ve masrafı…
 • Malzemeleri temin etmek ve diyet yemekleri pişirmek için gerekli zamanı bulmak…

 

adrese teslim diyet yemekleriBunlar, yaşayacağınız zorluklar arasından ilk akla gelenler. Ama işin ucunda sağlıklı kilo vermek ve formda kalmak varsa buna değer elbette. Aslında bu zorluklara katlanmadan da diyet yemekleri tüketip sağlıklı kilo vermenin bir yolu var. Tam sizin ihtiyacınız olan günlük kalori miktarına göre uzman diyetisyenlerin hazırlayıp pişirdiği diyet yemeklerini dışarıdan sipariş edebilirsiniz.

Son zamanlarda büyük bir hızla büyüyüp yaygınlaşmakta olan online yemek sipariş uygulamalarını bilirsiniz. Şimdi bu uygulamanın sadece diyet yemekleri konusuna odaklandığını düşünün. Yani birileri sizin için, tam sizin ihtiyaçlarınıza göre diyet yemeklerinizi hazırlayıp istediğiniz saatte adresinize teslim ediyor. Özellikle yoğun iş temposunda koşturan insanlar için gerçekten büyük nimet.

Diyet Yemekleri Sipariş Sitesi Formena

Adrese teslim diyet yemekleri siparişi vermek istiyorsunuz ve şimdi hangi site ile çalışmak istediğinize karar verme zamanı. Bu konuda bizim önerimiz, çalışacağınız sitenin öncelikle diyetisyen kadrosuna, referanslarına ve tabi kullanıcı yorumlarına bakmak olacaktır.

Adrese teslim diyet yemekleri sektöründe bu işi en iyi yapan firmalardan olan Formena, kendisini neden tercih etmeniz gerektiğini şöyle özetliyor:

Sağlıklı kilo vermek istiyor, kilo verip her seferinde geri alıyorsanız, yoğun iş temposu yüzünden sağlıklı beslenerek diyet yapmaya zaman ayıramıyorsanız, her gün diyetinize uygun ne yiyeceğinizi bilmiyor, ya da sağlıksız beslenmek zorunda kalıyorsanız Formena ile tanışmalısınız.

 • Formena’da Menüler Diyetisyen kontrolünde hazırlanır.
 • Günlük tüketmeniz gereken menüler diyetisyenler eşliğinde  kaloriye göre paketlenir.
 • 1200-1300-1500-1700 ve 1900 den oluşan geniş bir kalori grubu vardır.
 • Kalori grubuna göre fiyat değişmez.
 • Üyeliğinizi oluşturduğunuzda tarafınıza tanımlanmış üye panelinegiriş yaparak menünüzü, kalorinizi kilonuzu paketlerinizi yazılım üzerinden  takip edebilirsiniz.
 • Memnun kalmadığınızda, neden göstermeksizin kesintisiz olarak  Ücret iadenizi alabilirsiniz.
 • Üyeliğinizi paket kaybı yaşamadan istediğiniz kadar dondurabilirsiniz.
 • İsterseniz Formena  ücretsiz  mikrodalga fırın hizmeti sunar.
 • Paketleme  FDA onaylı poliproplen kaplarda yapılır ve şık taşıması kolay termal çantalarda yapılır. Hergün istediğiniz adrese getirilir.
 • Formena Mutfakları ISO22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahiptir.
 • Yemeklerinde raf ömrünü uzatıcı katkı maddeleri kullanılmaz.
 • Menüleri yasaksızdır, Tatlılardan kebaplara kadar her tür yemekten oluşur.
 • Günlük paketlerin içerisinde yer alan çatal kaşık setleri için ayrı bir ücret talep edilmez.
 • Satın alabileceğiniz en az paket sayısı 30 gün değildir. 5 Gün ve üzerinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.
 • 5 günün sonunda tartıda farkı görebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Formera: Adrese Teslim Diyet Yemekleri

Paylaşmak Güzeldir :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.