The Best Spinner Türkçe Makale Özgünleştirmek

, , 109 Comments

Bugün sizlerle, Tturkce-spinnerhe Best Spinner programıyla ilgili yeni hazırladığım bir videolu anlatımı paylaşmak istiyorum. Videoda bazı önemli detayları atlamış olmamak için burada biraz daha ayrıntı vermek istiyorum.

The Best Spinner programından daha önceki bir yazımda bahsetmiştim. Kısaca özetlemek gerekirse, bu programla bir makaleden, birçok (1000’e kadar) özgün makale oluşturabiliyoruz. Yani sitelerimize giren kullanıcıların gözünde aynı şeyi anlatan, ancak arama motorlarının gözünde birbirinden farklı ve eşsiz olan makaleler üretebilmek mümkün oluyor.

Yakın zamana kadar The Best Spinner programı, İngilizce makale özgünleştirmek için kullanılabiliyordu. Programa yeni eklenen bir özellik sayesinde artık Türkçe makale özgünleştirmek de mümkün hale geldi.

Ayrıca The Best Spinner ile İngilizce bilmeseniz de İngilizce makaleleri özgünleştirebilirsiniz. Şimdi bunları nasıl yapacağınızı İngilizce makale özgünleştirme olayından başlayarak anlatalım.

İngilizce ve Türkçe Makale Özgünleştirmek

The Best Spinner programını çalıştırıp (New article) özgünleştirmek istediğimiz makalemizi üst kısımdaki boşluğa yapıştırıyoruz. Makalemizin ilk kelimesinin başına mause ile imlecimizi bırakıp kelimeler arasında tab tuşu ile geçiş yapabiliyoruz.

Bu tab tuşu özelliği bize hız kazandırarak avantaj sağlıyor. Her kelime ve phrase (kelime grubu) üzerine geldiğimizde, programın alt tarafındaki boşlukta eş anlamlı kelimeler listesi beliriyor. Bu listeden uygun kelime ve kelimeleri seçerek ilerliyoruz. Tüm makaleyi bu şekilde tamamlıyoruz. Arada bir, manuel (tümünü seçip kopyalayıp boş bir metin dosyası açıp yapıştırarak) ve otomatik olarak çalışmanızı kaydetmenizde fayda var.

Makalemizdeki tüm kelimeler için uygun eş anlamlıları işaretledikten sonra sıra geldi çoğaltma işine. Programın üst tarafındaki araç çubuğunda bulunan Publish sekmesine tıklıyoruz. Açılan menüde en soldaki Generate Articles sekmesine tıklıyoruz.

Açılan pencerede “Number of Articles” kutucuğuna, üretmek istediğimiz makale sayısını giriyoruz. Ne kadar çok makaleye ihtiyacınız varsa o kadar makale (en fazla 1000 adet) üretebilirsiniz. Ancak makalelerin; web siteleri, forumlar, sosyal medya ve diğer platformlarda yayınlanma işi de bir zahmettir ve zaman alır. O yüzden özgünleştireceğiniz makale sayısını çok abartmamakta fayda vardır.

“Generate a single text file” kutucuğu boş kalsın. “Select N-th synonym from each spin block” kutucuğunu işaretleyin. Ve alt taraftaki Generate Articles butonuna tıklayın. Yeni ve özgün makaleleriniz bir zip dosyası içinde kaydedilecek. Zip dosyasına bir isim verip, dosyayı kaydedeceğiniz yeri seçin ve kaydet komutuna tıklayın.

İngilizce Bilmeyenler İçin Makale Özgünleştirme

İngilizce makalelerinizi, İngilizce bilmeden de özgünleştirebilirsiniz. Ancak şimdi anlatacağım yöntemle çok kaliteli ve anlatımı düzgün makaleler ortaya çıkmayabilir. Çünkü eş anlamlı kelimeleri programa otomatik olarak seçtireceğiz. Ancak her eş anlamlı kelime her cümleye cuk oturacak diye bir şey yok. Bu yüzden makalelerimizde birazcık anlam sırıtması olabilir.

Her ne kadar, anlatım bozukluğu olan makalelerimiz olsa da, bunlar sonuçta özgün makaleler olmuş olacak ve belirli anahtar kelimelerle arama motorlarında size trafik sağlamış olacaklar. Şimdi bunu nasıl yapacağımıza bakalım.

Araç çubuğunun en solundaki spin tools sekmesi altındaki Everyone’s Favorites (Tüm kullanıcıların favori kelimeleri) butonuna tıklayınca açılan pencerede “Select Quality Level” bölümünde özgünleştirme kalitesini belirliyoruz. En yüksek özgünleştirme oranı için “Best->Better->Good” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

“Replace Everyone’s Favorite inside spun text” kutucuğunu işaretliyoruz ve Replace tuşuna tıklıyoruz. Birkaç saniye bekledikten sonra The Best Spinner programının makalenizdeki eş anlamlı kelimeleri otomatik olarak yerleştirdiğini göreceksiniz.

Program penceresinin en alt sağ bölümünde özgünlük oranını % (yüzde) orak görebilirsiniz. Eş anlamlı kelimeleri yerleştirilmiş olan makalenizi yukarıda anlattığım gibi çoğaltabilirsiniz. Şimdi gelelim konumuzun en heyecanlı bölüm olan Türkçe makaleleri The Best Spinner ile özgünleştirme işine.

Türkçe Makele Özgünleştirmek

The Best Spinner programına yeni eklenen bir özellik sayesinde kendi yerel dilinizde (sadece Türkçe değil, tüm diller) eş anlamlı kelimeler sözlüğünüzü oluşturabiliyorsunuz. Bu durumda, ilk başlarda tüm kelimelerin anlamlarını manuel olarak kendiniz girmeniz gerekiyor ve bu sizi biraz yavaşlatıyor. Ancak kendi sözlüğünüz ile çalıştıkça; eklediğiniz kelimeler sözlüğe kaydedildiği için artık aynı kelimeleri girmiyor, aşağıdaki listeden seçiyorsunuz. Böylece zamanla hızlanıyorsunuz.

Kendi eş anlamlı sözlüğünüzü oluşturmak için araç çubuğundaki Thesaurus menüsü altındaki Select Thesaurus sekmesine tıklıyoruz. Açılan pencerede The Best Spinner sistem sözlükleri olan İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce gibi sözlükleri göreceksiniz. Eğer bu dillerden ilginizi çeken olursa sözlüğün üzerine çift tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.

Kendi Türkçe sözlüğünüzü oluşturmak için aşağıdaki Create New Thasaurus butonuna tıklıyoruz. Açılan pencerede sözlüğünüze bir isim verip, kayıt yerini seçerek kaydediyoruz. Sözlüğünüz oluştuktan sonra aynen yukarıda anlattığım İngilizce makale özgünleştirme gibi tab tuşu ile kelimeler arasında geçiş yaparak Türkçe makalelerimizi özgünleştiriyoruz.

Bonus: Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler

Yukarıdaki yazımda ve videoda anlattığım yöntemleri, kendim bir süredir kullanmaktayım. Bu çalışmaların meyvelerini de toplamaya başladım çok şükür. Siz de azimli ve istikrarlı bir çalışma ile kendinize inşa edeceğiniz websiteleri ve bloglar ile bir süre sonra beklediğiniz faydaları görmeye başlayabilirsiniz. Bu program, özellikle affiliate marketing ve diğer çeşitli yöntemlerle internetten para kazanmak için çok kullanışlı bir araçtır. Bu konularla ilgilenen arkadaşlara özellikle tavsiye ediyorum.

Bu zamana kadar yapmış olduğum Türkçe makale özgünleştirme çalışmaları sonrasında, oluşturduğum Türkçe sözlükte yaklaşık 2.000 kelimelik bir birikim oluştu. The Best Spinner Programını, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak satın alan arkadaşlara, benim 2000 kelimelik sözlüğümü e-mail olarak göndereceğim. Böylece Türkçemizde en çok kullanılan kelimeleri klavyeden yazmak yerine, kelime listesinden seçerek daha hızlı özgünleştirme çalışmaları yapabileceksiniz.

 The Best Spinner (bonuslu) satın almak için tıklayın!

 Tabi ki sizlerin ilgili olduğunuz ve yayın yaptığınız alanlar benim ilgili olduğum ve yazdığım alanlarımdan farklı olabilir. Yani bu alanlarda kullanılan kelimeler de değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak, alanımız ne olursa olsun, Türkçemizde en çok kullanılan kelimeler aşağı yukarı bellidir.

 The Best Spinner Programını incelemek ve Satın almak için tıklayın!

 Programı satın aldıktan sonra, aşağıdaki yorum bölümüne (e-mail adresinizi gerekli bölüme girerek), konuyla ilgili görüşlerinizi belirterek bir yorum yazarsanız, size kendi kelime listemi göndereceğim.

The Best Spinner Kullanıcı Yorumları

İnternetten Para Kazanma Eğitim Seti

 

109 Responses

  • yonetici

   25/12/2012 4:34 pm

   Merhaba Çevirmen, linkleri kontrol ettim. Hem firefox hem de internet explorer tarayıcılarında denedim, çalışıyor. The Best Spinner sitesine gitmek için bu linke tıklayın.

   Cevapla
 1. hakan

  29/12/2012 6:43 pm

  Hocam Merhaba, The Best Spinner programını aldım. Makalede Türkçe kelimeleri yarattıktan sonra nasıl kaydedebiliriz. 1 Makalenin tüm eş anlamlıları maalesef gitti.:( bu konuda sıkıntı yaşıyorum. Ayrıca bana türkçe eş anlamlı kelimeler listenizi gönderirseniz sevinirim.

  Cevapla
  • yonetici

   31/12/2012 11:46 am

   Merhaba Hakan, Türkçe sözlüğünüzü oluşturduktan sonra bu sözlüğünüzün yerini değiştirmemeniz gerekiyor. Türkçe makale özgünleştirmesi yapacağınız zaman Select Thesaurus sekmesine girip oluşturduğunuz Türkçe sözlüğü seçip makalenizi özgünleştirmeye başlayabilirsiniz.

   Kelimelerin eş anlamlılarını alt bölümden ekleyerek özgünleştirme çalışmanıza devam edin. Ara sıra çalışmanızı kaydettikçe, yeni girdiğiniz kelimelerin eş anlamlıları sözlüğünüze otomatik olarak eklenecektir. Mail adresinize benim kullandığım kelimeleri göndereceğim. Bu kelimelerin tümünü seçip, koplayalıp, kendi oluşturduğunuz sözlüğün (txt metin dosyasının) içine yapıştırıp kaydedin.

   Cevapla
 2. hakan

  31/12/2012 1:19 pm

  Merhaba Fatih Hocam,
  Öncelikle konu hakkında bilgilendirme ve listenizi paylaştığınız için tşk ederim. Nedense listeyi kendi listeme ekleyince programı açtıktan sonra tanımadı. Bende import ederek çözüme ulaştım. ilgi ve alakanız için tekrar tşk eder, yayın hayatınızda başarılar dilerim. sağlıcakla kalın mutlu seneler.:)

  Cevapla
  • yonetici

   31/12/2012 1:24 pm

   Rica ederim Hakan, bunu söylediğin iyi oldu. The Best Spinner programını yeni alacak arkadaşlar da gönderdiğim kelime listesini import yöntemiyle kendi sözlüklerine alabilirler. Bundan sonraki deneyimlerini de bizimle paylaşırsan sevinirim. Bu vesileyle hepinize mutlu yıllar diliyorum, hoşçakalın.

   Cevapla
  • yonetici

   29/01/2013 8:13 am

   Merhaba Mustafa, evet programı satın alan arkadaşlara Türkçe sözlüğümü gönderiyorum.

   Cevapla
 3. Mustafa

  29/01/2013 8:10 am

  Fatih Hocam ben bu programı sizin referansınızla almak istiyorum. Hala elinizde Türkçe kelime sözlüğü mevcutmu ?

  Eğer mevcutsa alıcam bu programı.

  Cevapla
  • yonetici

   29/01/2013 8:16 am

   Evet mustafa, programı yukarıdaki linke tıklayarak satın alırsanız size Türkçe kelime listemi gönderebilirim.

   Cevapla
 4. Mustafa

  29/01/2013 10:49 am

  Hocam ben 7 $ a aldım. şimdi 7 gün sonramı gelecek ? yıllık satın alma olayı?

  Yada siz mail adresime ne zaman atacaksınız türkçe sözlüğü 77 $ a alıncamı ?

  7 gün sonunda birdahamı satın alma linki çıkacak bişiy anlamadım.

  Cevapla
  • yonetici

   12/02/2013 12:13 pm

   Mustafa, programı 7 dolar verip satın aldıktan 7 gün sonra, 70 dolar daha ödeyip bir yıllık kullanım hakkı elde deceksiniz. Bu 70 dolarlık ödeme için ayrıca bir link gönderilmez. İlk olarak ödemeyi hangi yolla yaptıysanız, siz iptal etmedikçe, o kanaldan ödemeniz otomaik olarak tamamlanır.

   Siz programı benim linkime tıklayarak satın aldınız mı? Ben panelden sizin e-mail adresinizi teyit edemedim.

   Cevapla
 5. nakkaş

  08/02/2013 5:41 pm

  77 dolar ve 7 dolar var.ödemeyi 77 dolar olarak ödemek istiyorum ama haftalık 7 dolarlık olarak çıkıyor.ödemeyi nasıl yapacağım hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.?

  Cevapla
  • yonetici

   12/02/2013 11:56 am

   Merhaba Nakkaş, önce 7 dolar verip programı alıyor ve bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlıyorsunuz. 7 gün boyunca programı kullandıktan sonra aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece 70 dolar daha kartınızdan ya da paypal hesabınızdan çekiliyor ve programın bir yıllık kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

   Cevapla
  • yonetici

   12/02/2013 11:58 am

   Merhaba Nakkaş, hayırlı olsun. Hemen mail adresinize Türkçe kelime listesini gönderiyorum. Sormak istediğiniz bir şey olursa buradan yardımcı olmaya çalışırım.

   Cevapla
 6. Erhan

  05/04/2013 10:58 am

  Selamun aleyküm hayırlı günler.

  Hocam bende bu programdan spariş etmeyi düşünüyorum. Türkçe eş anlamlı kelimeleri hemen alabilme ihtimalim varmı ?

  Acil yanıt alabilirsem sevinirim kolay gelsin 🙂

  Cevapla
  • yonetici

   05/04/2013 2:09 pm

   Aleyküm Selam Erhan, Programı satın aldıktan hemen sonra Türkçe eş anlamlı kelimeler listemi size gönderebilirim. Hayırlı günler, iyi çalışmalar dilerim.

   Cevapla
 7. Erhan

  05/04/2013 2:39 pm

  Hocam şimdi 7 dolarlık almak zorundamıyız direk parasını yatırabilme ihtimalimiz yokmu ?

  Ayrıca 7 dolarlık satın alıp eş anlamlı kelimeleri 1 hafta beklemek zorundamıyım ?

  Sanırım birde referans linkiniz çalışmıyor.

  Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

  Cevapla
  • yonetici

   05/04/2013 2:55 pm

   Erhan, bu programın satın almak abonelik şeklinde gerçekleşiyor. Önce 7 dolar veriyor programı alıyorsunuz. Yani ödeme yaptığınız hesapla bir abonelik gerçekleşmiş oluyor. 7 gün sonra otomatik olarak bu hesabınızdan (ödeme kanalınızdan) geri kalan parayı çekiyorlar ve bir yıllık kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

   İlk 7 dolarlık ödemeyi yaptığınız zaman size kelime listesini göndereceğim. Bir hafta boyunca beklemenize gerek kalmayacak.
   Referans linkimi şimdi kontrol ettim, çalışıyor.

   Cevapla
 8. Eren

  12/04/2013 11:42 am

  Merhaba programı yukardan bonuslu al linkinize tıklayarak satın aldım. Kelime listesini acaba ne zaman yollayabilirsiniz.

  Cevapla
  • yonetici

   12/04/2013 11:53 am

   Merhaba Eren, hayırlı uğurlu olsun. Türkçe kelime listemi hemen yolluyorum. İyi çalışmalar.

   Cevapla
 9. Mustafa

  13/04/2013 5:08 pm

  Merhaba hocam. Ben Programı verdiginiz linkten aldım. 7 gün sonramı yollayacaksınız kelime listesini ? Yoksa şimdimi ?

  Cevapla
  • yonetici

   15/04/2013 9:27 am

   Merhaba Mustafa, hayırlı uğurlu olsun. Kelime listesini gönderdim. Hafta sonuna denk geldiği için bir kaç gün gecikmeli bakabildim maillerime. Normalde programı satın aldığınız zaman 1 hafta beklemenize gerek olmadan kelime listemi hemen gönderiyorum.

   Cevapla
  • yonetici

   03/05/2013 1:19 pm

   Merhaba Kenan, Türkçe kelime listemi sadece programı benim referans linkim ile satın alan arkadaşlara gönderiyorum. Benim yukarıda paylaştığım linkleri kullanarak programı satın alanları ve e-mail adreslerini görebiliorum. Sonuç olarak size kelime listemi gönderemiyorum. Çünkü, ya benim linkimi kullanmadınız veya programı satın almadınız.

   Cevapla
 10. nocturne__666

  01/05/2013 9:29 am

  Merhaba, the best spinner’in sitesi suan subdomain olan demo sayfası haricinde çalışmıyor dolayısı ile sizin ref linkinizle satın alamıyorum bu programı nasıl satın alabilirim bir bilginiz varmı acaba.

  Cevapla
  • yonetici

   03/05/2013 1:20 pm

   Merhaba nocturne_666 yukarıdaki linkler aktiftir, şimdi kontrol ettim çalışıyor. Tekrar deneyebilirsiniz.

   Cevapla
  • yonetici

   20/05/2013 8:22 am

   Merhaba Harun, bonus Türkçe kelimelerini email adresinizi gönderdim. İyi çalışmalar.

   Cevapla
 11. Emre

  17/07/2013 11:55 pm

  Paypal.com adresine üye olurken acaba bankamatik kartımız ile üye olup, para gönderip-çekebiliyor muyuz? Cevap verirseniz sevinirim, programı 1-2 hafta içerisinde almayı düşünüyorum. Cevabınız için teşekkürler şimdiden

  Cevapla
  • yonetici

   18/07/2013 9:52 am

   Merhaba Emre, Paypal eskiden sadece kredi kartı kullanımı kabul ediyordu ama şimdilerde sanırım banka kartı da ekleyip kullanabiliyorsunuz. Ancak bunun için banka kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması ve 3D güvenlik sisteminin bulunması gerekiyor. Bence paypal’da kredi kartı kullanmak daha pratik olur. Ama siz banka kartı konusunda ısrarlıysanız şuradaki yazıda resimli ve ayrıntılı anlatıma bakabilirsiniz.

   Cevapla
  • yonetici

   20/08/2013 8:01 am

   Merhaba Burak F. bonus Türkçe spinner kelimelerini şimdi gönderiyorum. İyi çalışmalar.

   Cevapla
 12. nocturne

  13/09/2013 5:02 pm

  Merhaba, sizin referansınızı görmeden daha önce the best spinner i kendi sitesinden 7 dolara aldım bir hafta bitiminde paypaldan aboneliği iptal ettim.şimdi sizin referans linkinizle alsam paypalda sorun çıkarmı yada verirmi acaba(aboneliği iptal ettirdiğim paypal hesabından)

  Cevapla
  • yonetici

   23/09/2013 11:35 am

   Merhaba nocturne, emin değilim ama farklı bir paypay adresinden alsanız daha garanti olur diye düşünüyorum.

   Cevapla
 13. ali

  19/09/2013 9:49 pm

  merhaba, mail adresimi yazdığımda mesajlarım sitenizde çıkmıyor, referans linkinizle programı satın aldım, bonus için şimdiden teşekkürler..

  Cevapla
  • yonetici

   23/09/2013 11:39 am

   Merhaba Ali, panelimi kontrol ettiğimde iki satın alma görünüyor. Bu arkadaşlardan biri olduğunuzu düşünüyorum 🙂 birazdan bonusu gönderiyorum.

   Cevapla
 14. Fatih

  27/09/2013 10:46 pm

  Merhaba; the best spinner prog. verdiğiniz linkten yükledim. Mail adresime türkçe sözlüğü alabilirmiyim. Teşekkürler…

  Cevapla
 15. Fatih

  29/09/2013 11:25 pm

  Merhaba; BONUS ‘ u bekliyorum. Ne zaman gönderirsiniz. İletişimden de size mail attım ama geri dönüş yapmadınız ?

  Cevapla
 16. Mustafa Y

  30/09/2013 11:38 am

  Selamlar; referansınızla programı almak isterim. bir sorum olacaktı,The best spinner videonuzda bahsettiğiniz ”EVERYYONE’S FAVORİTES”
  sekmesiyle Kullanıcıların kelimleri ile otomatik özgünleştiemeden bahsediyorsunuz.Bu tür bir özgünleştirmede makale bütünlüğü bozuluyormu.İngilizce bilmeden bu özelliği rahatlıkla kullanabilirmiyiz yani bazı programlarda saçma durumlar oluşuyor.Bu konuda deneyiminiz nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

  Cevapla
  • yonetici

   03/10/2013 8:04 am

   Merhaba Mustafa Y, Everyone’s Favorites butonu ile tüm kullanıcıların kendileri için atamış oldukları favori kelimeleri kullanarak kendi makalenizi spin formatına getirebilirsiniz. Ancak burada kimseyi yanıtlmak istemem. Makalenizde ortalama %15 kadar bir anlam bozukluğu oluşabilir. O yüzden bu yöntemi Google adwords ve adsense kullanan arkadaşlara bu yöntemi pek tavsiye etmiyorum. Ben İngilizce makale özgünleştirmek için tek tek kelimeleri işliyorum. Cümlenin anlamının çok fazla bozulmamasına dikkat ediyorum.

   Cevapla
 17. Bülent Uçar

  02/10/2013 10:09 am

  Daha önce bu proğramı incelemiştim. Türkçe olarak kelime ekleme olayını Youtube videondan Gördüm. Siteniz ziyaret edincde alma gereği duydum. Bu yüzden de bonusumu bekliyorum. İyi Çalışmalar dilerim.

  Cevapla
  • yonetici

   03/10/2013 8:10 am

   Merhaba Bülent Uçar, hayırlı olsun. Türkçe kelimeler bonusunuzu e-mail adresinize gönderdim. İyi çalışmalar diliyorum.

   Cevapla
 18. Ugur

  10/10/2013 7:50 pm

  Sayin yonetici
  Turkce kelimeleri almak icin sadece 7 dolarlik odeme yapsak sonrasinda programa 70 dolar vermesek olmuyor mu? Yani ben sadece kelimeleri almak istiyorum. Program onemli degil. Ne diyorsunuz bu konuda?

  Cevapla
  • yonetici

   26/11/2013 11:40 am

   Merhaba Tahir Yıldız, Türkçe spinner kelimelerinizi hemen gönderiyorum. Biraz geç gördüm kusura bakmayın.

   Cevapla
  • yonetici

   26/01/2014 9:44 pm

   Merhaba Metin, evet programı benim referans linkime tıklayarak satın alan arkadaşlara bonus Türkçe kelimelerimi göndermeye devam ediyorum.

   Cevapla
  • yonetici

   06/06/2014 8:45 am

   Merhaba Emre, Türkçe sözlüğü, programı sadece benim linkim üzerinden satın alan arkadaşlara gönderiyorum. Sizin işleminizi teyit edemedim maalesef.

   Cevapla
  • yonetici

   06/06/2014 8:47 am

   Merhaba Çağatay, Türkçe sözlüğü mail adresinize hemen gönderiyorum. Hayırlı olsun, iyi çalışmalar.

   Cevapla
 19. Murat DURGUT

  06/07/2014 12:49 pm

  merhaba ben bu programı satın almak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim program yıllık mı yoksa ömür boyu mu? konu hakkında detaylı bilgi talep ediyorum slmlar.

  Cevapla
  • yonetici

   07/07/2014 5:08 pm

   Merhaba Murat DURGUT, program fiyatı yıllık 77 dolardır. ilk 7 günlük ücreti 7 usd ödersiniz. Bu ücreti öderken paypal hesabınızda otomatik olarak bir abonelik oluşmuş olur. Siz bu aboneliği iptal etmediğiniz takdirte 7 gün sonra 70 usd daha hesabınızdan çekilir. Yine aboneliği paypal hesabınızdan iptal etmezseniz bir yıl sonra 77 usd daha ödeyip ikinci yıl için kullanım hakkı elde edersiniz. İyi çalışmalar.

   Cevapla
 20. alkan

  17/07/2014 4:39 pm

  bende bekliyorum türkçe sözlüğü ne zaman atacaksınız
  programı aldık bekliyoz öylece

  Cevapla
 21. ozgur

  18/07/2014 2:16 pm

  mrb programı dün aldım ve halen gönderdiğiniz bişey veya geri dönüş yok ne kadardaha beklememiz lazım yıllık alıncamı kelimeleri yolluyosunuz. anlamadım hafta sonuda geldi çalışma yok iki günde böyle zaten 4 gün gitmiş oluyo acil cevap bekliyorum

  Cevapla
  • yonetici

   03/08/2014 10:46 am

   Merhaba Özgür, yorum bildirim mailleri spam klasörüne düşmüş. O yüzden yorumlarını geç farkettim kusura bakma. Türkçe spinner kelimelerini hemen mail olarak gönderiyorum. İyi çalışmalar.

   Cevapla
  • yonetici

   03/08/2014 10:47 am

   Merhaba Murat, The Best Spinner Türkçe kelimelerinizi hemen gönderiyorum. Hayırlı olsun.

   Cevapla
 22. merve

  01/08/2014 4:32 pm

  merhaba ben bu programın kendi sitesinden ingilizce makaleleri özgünleştirip sitelerime ekliyordum fakat googl anlayıp iki web sitemi spamladı çok emek vermiştim fakat inglizcem zayıf oldugu için şuan zorlanıyorum bu programa ihtiyaç duyorum ama korkuorm diğer sitelerime benzer die yardımcı olursanız sevinirim ona göre programı satın alcam param kısıtlı oyuzden işe yarar oldugundan emin olmak istiyorum ingilizcemi geliştirene kadar böyle yollara ihtiyacım var şimdiden teşekküler

  Cevapla
  • yonetici

   03/08/2014 10:55 am

   Merhaba Merve, Google çok gelişmiş bir yapay zekaya sahiptir. Filtreye takılmamak için çok dikkatli davranmak gerekir. The Best Spinner veya benzeri spinner programlarıyla özgünleştirdiğiniz makaleleri aynı site içerisinde kesinlikle yayınlamayın. Google bunu çabucak farkedebilir. Özgünleştirdiğiniz yazıları başka sitelerinizde yayınlayın. Bunu yaparken de özgünleştirme oranını mümkün olduğunca yüksek tutun. Bir de özgünleştirilmiş yazıları diğer sitelerde yayınlarken, makalenin en başına, tamamen orjinal bir iki kısa paragraf eklerseniz Google bu makaleyi yüzde 100 original olarak görür. Böylece filtreye takılmamış olursunuz.

   Cevapla
 23. Merve

  04/08/2014 3:04 pm

  Merhaba!ben aynı sitelerimde yayınlamadım ingilizce sitelerden spinner yaptım kendi siteme ekledim makalelerimi yanlız ben programla degil spinnerin kendi sitesinden özgünleştirdim bi makaleyi bi defa özgünleştirdim zaten fakat googl spamladı çok üzülüyorum yeni açtım ondada ingilizcem zayıf oldugundan ilerleyemiyorum sizden yardım istiyorum bu programla kendi sitesi arasındaki fark nedir?ve goog spamlamasın die hangi yolları izlemeliyim?son sorum iki ayrı makaleyi birleştiriğ spinlesem iyi olurmu?teşekkürler

  Cevapla
 24. Metin

  11/08/2014 7:24 pm

  Merhabalar. Bende sizin linkinizden programı satın aldım. Acaba bonusu gönderir misiniz?

  Cevapla
  • yonetici

   26/08/2014 10:25 am

   Merhaba Metin, sözlüğünüzü gönderdim, hayırlı olsun. Gecikme için kusura bakmayın.

   Cevapla
  • yonetici

   19/10/2014 9:27 pm

   Merhaba Ali Ergin, yorum yazdığınız mail adresiyle bir satın alma işlemi göremedim. Benim linkim üzerinden satın aldığınıza emin misiniz. Hangi adresi kullandığınızı söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

   Cevapla
 25. oktay

  25/10/2014 10:12 am

  Merhaba hocam ben sizden the best spınner programı satın aldım lütfen rica etsem türkçe eş anlamlılar sözlüğünü göndere bilirmisiniz.

  Cevapla
  • yonetici

   25/10/2014 10:19 am

   Oktay ne zaman satın aldınız? benim linkim üzerinden almamışsınız sanırım, yönetici panelimden isminizi veya mail adresinizi göremiyorum.

   Cevapla
 26. oktay

  25/10/2014 2:15 pm

  evet hocam sizin linkinizden aldığıma eminim perşembe günü akşam aldım isterseniz mail adresimi göndere bilirim çünkü bonuslu satın al sekmesine tıkladım

  Cevapla
 27. oktay

  27/10/2014 6:01 pm

  hocam sizden the best spınner programı aldım fakat 3 gün kullandıktan sonra program hata verdi ekran da kullanıcı adı ve parola yanlış diyor ne yaptıysam olmadı siz bana yardımcı olabilir misiniz .

  Cevapla
  • yonetici

   09/12/2014 11:08 am

   Oktay, Biz sadece programın kullanımıyla ilgili sitemizde bilgiler paylaşıyoruz. Yaşadığınız problemle ilgili the best spinner programının destek ekibine şuradan ulaşıp http://www.AskJonLeger.com konuyu bildirmeniz gerekiyor. Bir iki gün içinde size dönüş yapacaklardır.

   Cevapla
 28. Beste

  30/12/2014 12:48 am

  Selamlar , Sizin referans linkinizle spinner programı alsak halen bonus türkçe sözlüğü gönderiyorrmusunuz? ona göre satın alma yapacağım teşk..

  Cevapla
  • yonetici

   30/12/2014 11:10 am

   Selam Beste, evet the best spinner programını yukarıdaki linklerimize tıklayarak satın alırsanız, Türkçe kelimeler listemizi size gönderebilirim.

   Cevapla
 29. okan

  11/02/2015 9:28 pm

  merhaba
  ben bugun sizin referansınızla programı aldım.
  program cok yavas ve duzgun calısmıyori
  tresazurs sekmesinde ingilizce default gozukuyor.
  otomatık yani ingilizce bilmeyenler için makaleyide yuzde 1 oranında özgunlestiriyor
  birde turkce dıosyasını yollayabilirmisiniz.
  satın alma sayfasındaki bonusları nasıl edşnecegiz bilginiz var mı

  Cevapla
  • yonetici

   11/02/2015 11:46 pm

   Merhaba Okan, Türkçe kelimeler listenizi gönderdim. Bonuslar için satın alırken kullandığınız mail adresine bilgi gönderilmiş olmalı. Ayrıntılı bilgi ve diğer sorunlar için http://www.AskJonLeger.com sitesinden destek isteyebilirsiniz. Veya 30 günlük para iade garantisini kullanarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

   Cevapla
 30. Beste

  04/03/2015 12:03 pm

  Selamlar; Sizin referansınız ile The Best Spinner programını satın aldım..Bahsettiğiniz Türkçe sözlüğü gönderirseniz sevinirim…

  Cevapla
  • yonetici

   04/03/2015 12:22 pm

   Merhaba Beste, Hayırlı olsun. The best spinner programını en faydalı şekilde kullanmanızı dilerim. Türkçe spinner kelimelerinizi mail adresinize gönderdim.

   Cevapla
 31. Ufuk

  06/04/2015 11:55 am

  Fatih bey merhaba,
  Programı daha evvelden satın almıştım. Türkçe sözlük araştırırken sitenize rast geldim. Kelime listenizi bana da yollayabilir misiniz? Ücretli de olsa almak isterim.

  Cevapla
  • yonetici

   27/04/2015 9:36 pm

   Merhaba Enes Furkan, Türkçe Spinner kelimelerinizi gönderiyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

   Cevapla
 32. Emre

  08/07/2015 1:27 pm

  Merhaba bu programı her sene yenilemek zorundamıyız yenilemesek ise elimizdeki program eski surum olsada çalışırmı birde sanırım kendi turkçe kelime kutupanemizi oluşturma imkanımız var

  Cevapla
  • yonetici

   08/07/2015 10:55 pm

   Merhaba Emre, evet the best spinner programı yıllık üyelik sistemiyle çalışır ve her yıl yenilemeniz gerekir. Eski sürüm diye bir şey yok. Programa kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak online sisteme bağlanmış olursunuz. Güncelleme varsa zaten otomatik olarak yapılır. Yani ücret yıllıktır. Yenilemeler paypal hesabı üzerinden otomatik yenileme olarak yapılır. Bir yıl sonra yenilemeyi iptal ettiyseniz programa giriş yapamaz ve kullanamazsınız. Evet Türkçe kullanacaksanız kendi kelime kütüphanenizi oluşturabilirsiniz. İngilizcede ortak kütüphaneyi kullanırsınız.

   Cevapla
 33. Suat

  29/08/2015 7:09 am

  Merhaba ;

  Programı bugün satın almayı düşünüyoruz. Gün içerisinde bonusu gönderebilir misiniz ?

  Cevapla
  • yonetici

   31/08/2015 1:27 pm

   İyi günler Suat bey, kullanıcı panelimde sizin yaptığınız işlemi göremiyorum. Rica etsem, programı satın alırken size gönderilen ödeme makbuzunu bana iletebilir misiniz lütfen. Sonrasında bonusu size göndereceğim. Teşekkürler…

   Cevapla
  • yonetici

   08/12/2015 6:35 pm

   Merhaba Ergin Bey, Hayırlı olsun. Benim linkim üzerinden satın aldığınız için teşekkür ederim. Türkçe kelimeler listenizi hemen gönderiyorum.

   Cevapla
 34. uzeyir hakan ceylan

  08/01/2017 12:03 pm

  merhabalar hocam,

  the best spinner hakkındaki vidyonuzu izledim ve sitenizi ziyaret ettim gerçekten faydalı ve güzel bilgiler veriyorsunuz. bende programın lisansını satın almış bulunuyorum. rica etsem oluşturduğunuz dil dosyasını gönderebilir misiniz.

  iyi çalışmalar diliyorum.

  Cevapla
 35. Levent

  02/05/2017 1:10 pm

  Merhaba The Best Spinner programını satın alıcam ama yazıyı galiba 2012 yılında yazmışınız hala dil dosyasını gönderiyor musun?
  Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

  Cevapla
  • yonetici

   12/01/2018 1:41 pm

   Levent Merhaba, evet yukarıdaki yazıda paylaştığımız link üzerinden satın alırsanız Türkçe kelimeler için oluşturduğumuz dil dosyasını gönderebiliriz.

   Cevapla
 36. yusuf can

  25/08/2017 1:36 pm

  merhaba aynı zamanda türkçe makaleyi ingilizceye çevirme özelliği bulunuyor değil mi ?

  Cevapla
  • yonetici

   12/01/2018 1:37 pm

   Yusuf can merhaba, hayır maalesef. Spinner programlarında çeviri yapma özelliği yoktur.

   Cevapla
  • yonetici

   23/03/2018 12:29 pm

   Ali Mutlu Merhaba, zaman zaman güncelleme oluyor. Ama genel mantık aynı olduğu için kullanımı aynı prensipte devam ediyor.

   Cevapla

harun için bir cevap yazın Cevabı iptal et